Přejít na výpis diskuzí

Jan Révai

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Re: Re: Re: kafe

    popravdě myslím si, že se bojíš ne mě, ale tvojí, že by měla třeba blbé řeči, že chdodíš s cizíma holkama na kafe co? *7* *1*
  • Re: Re: Re: Re: kafe

    Snad si nemyslíš, že se tě bojím *3*
  • Re: johanka

    Jejda, tak to si už nepamatuju *9* Ale text byl nějak - cesta je dlouhá Dóféne, je čas jít do Remeše, tak si to přeje král..
  • Re: ?

    Náhodou kousek vedle *1*
  • ?

    nebydlíš náhodou v Horoměřicích? *7* se mě zdá, že sem tě tam zahlídla.. *15*
  • johanka

    honzíku víš jak se jmenuje ta písnička co jste zpívali v muzikálu Johanka z Arku, jak se korunoval ten král? Bylo to asík latinsky nebo tak nějak..ale název náhodou nevíš..? *7*
  • Re: Re: Re: Re: Milion liber

    Praha je fajn, jen už se tam asi do 22. nedostanu pro lístky *9* Takže utřu *5* Nebo někoho zaúkoluju... *4* Každopádně okolí Nymburka by bylo ideální... pro příště *3*
  • Re: Re: film

    jen tak, že ti to tam moc slušelo.. *14* honzo ostříhej se v těch vkv ti to fakt moc nesluší ty delší vlasy a hlavně se ohol, tak vypadáš potom na 25 *3* *5*
  • Re: film

    Gambit? Asi někdy předloni.. Proč?
  • Re: film

    Gambit? asi někdy předloni *9* ale to byla jen taková čurdička *1*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Milion liber

    Tak milionek bys ráda? No tak ten hrajeme 22.4. v divadle U Hasiču *3* Tedy pokud je libo Praha..
  • film

    kdy jsi prosím tě točil film Dámský gambit? *14*
  • Re: Re: Re: Re: Milion liber

    No to asi budu muset *3* ale pochybuju, že něco vyšmíruju *9* , minule mi nepomohla ani první řada *7* Teď bych ráda zašla na Penzion Ponorka, ale nějak nemůžu zjistit, kde všude a kdy hrajete *8* *5*
  • Re: Re: Re: kafe

    tak co draku platí teda? *7* *1* já tě nepokoušu.. *5*
  • motorka

    máš nějakou motorku po té co ti štípli? *5*
  • Re: Re: Re: Milion liber

    To se budeš muset asi zase přijít podívat *3*
  • Re: Re: kafe

    vážně? docela jsi mě zaskočil *1* tak platí teda ráda Tě na něco pozvu..může to být třeba v tom brně? *3*
  • Re: kafe

    si piš!
  • kafe

    když tě pozvu na kafe po představení šel bys? *7* *15*
  • petal76

    Re: Re: Penzion Ponorka

    Díky za typy, pokud to výjde moc ráda. Mějte se krásně a jen tak dál *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit