Přejít na výpis diskuzí

Jan Révai

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: honzík

    zdar draku!!! *4* ty odepisuješ jen chlapům jo, na holky teda kašleš *7* *13* *1* hrál jsi někdy hokej s hc olymp v Hodoníně?
  • Re: Re: of.str.

    http://www.fronk.cz/index_webarchiv e/janrevai.cz/


    honzo,to budou tyhle stránky nebo jiné? *7*
  • Re: Re: of.str.

    čau můžu se Tě zeptat, jakou hudbu nejraději posloucháš, popř. koho..? *5*
  • Re: of.str.

    Stránky jsou v současný době v realizaci, tak snad už brzy budou k dispozici. Sám jsem s tím strašně dlouho otálel a teď musím vydržet. Tak prosím vydržte i Vy *3*
    Děkuji a mějte se krásně.
    Honza
  • of.str.

    kdy budou hotové ty ofi stránky? *7*
  • Re: honzík

    ještě teda připojuju ten meil *1* bfree77@seznam.cz
  • honzík

    ahojky, teda tady se to pěkně rozjelo..Jinak teda zdravím Honzu, jsme se v létě viděli v Brně, ale asi si mě nejspíš nebudeš pamatovat, podepisoval ses mě na ruku a míjeli jsme se v chodbě na wc.. *1* musím říct, že seš teda fakt simpťák *3* nevím jak často sem chodíš, ale ráda bych se tě zeptala na jaký představení s tebou bys mě mohl pozvat do prahy *7* a chodíš na chat? kdybys měl chvilku tak se tam můžem třeba sejít nebo mě můžeš klidně psát na meil *1* zatím se měj
  • Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

    tak co Honzíku, co jsi dostal k narozkám? můžu se tě zeptat co jsi hrál ve filmu Blade II, viděl jsem tě napsanýho na konci..ale nebylo tě nikde poznat..že by jsi hrál Ňákou násosku či upíra?.. *7*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

    To si piš, že říká :-)
    Ale ofi web stránky jsou teprve v přípravě, sice už asi 5 let, ale brzy budou neboj.
    Jinak si můžeme psát zatím tady, předpokládám, že i tady jsou "normální" lidi, ne?
    H
  • Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

    hele a Honzo máš nějaký oficiální stránky na který by ti tvoji fandové mohli napsat, nebo sem hoď aspoň ňákej tvůj univerzál. meil, co ty na to..? Vždyť i jiní tvoji kolegové si normálně píšou s lidma, tak můžeš snad taky ne,teda pokud to není pod tvou úroveň si psát s normálníma lidma *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

    BINGO!!! ty wole, je to ON,toto je náš šampion!!! a říkaj ti něco jména Jantus a Harlem..?
    *3*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

    Sebastián
  • h.r

    vše nejlepší k narozkám Honzíku!!! *5* *14* posílám ti mega pusu..
  • Slovakia

    Čau Honzo v letě bych určité přijel to si piš,jenom mi musíš dát včas vědět abych to nepropás,jinak ti přeji vše nejlepší k tvým narozeninám,hlavně zdravíčka,štěstí,lásky a pracovních uspěchu,čauko pozdravuje Martin *5*
  • Honza

    Honzo moh by ses mi prosím ozvat p.wilson@atlas.cz, nebo 774832206 dík
  • Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

    dobrá a jakpak se jmenuje tvůj černej kocourek? *3* když na to odpovíš tak už uvěřím.. *5*
  • Re: Re: Re: Re: Re: Pozdrav

    Pro tho nevěřícího:
    Vtipná otázka, jenomže koně jsem si nekoupil, ale dostal ho svatebním darem a jmenuje se Judy Garland *3*
    Ještě nějaké otázky?

    Jinak Martine díky za přízeň. V létě budu hrát v Blavě na Shakespearovi, tak se můžeš stavit.
    Ať se ti daří.
  • Re: Re: Re: Re: Pozdrav

    tak ať to dokáže, ať napíše jak se jmenuje jeho kůň co si koupil.. *1*
  • Re: Re: Pozdrav

    Ahoj Honzo nečekal jsem že mi odepíšeš,kdyby jste potŕebovali do filmu takovou podobnou masku jako jsem já dej mi vědět,je to muj sen zahrát si v nějaký komedii, nebo v muzikálu,určité je to zajímavá práce,já osobně tě obdivuju,protože jsi dobrej herec a tanečník,měj se hezky pozdravuje Martin ze Slovakie. *5*
  • Re: Re: Re: Pozdrav

    Honza to je ty hňupe *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší