Přejít na výpis diskuzí

Jan Révai

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • honza

    Ty wole, dyť hraješ jak Bůh!!! Máš úplně Boží nádherný tělo a tvářičku !!! *14* *14* *14*
  • jahanka z arku

    AHoj Honzo, smekám před Tvým výkonem z muzikálu Johanka z Arku, v roli anděla ti to moc slušelo, byl jsi jednička!!! Jen tak dál... *3*
  • Honzík

    Ahoj Honzo, přijď taky někdy mezi nás, je nám po tobě moc smutno...
  • Mukanika

    Honza je ještě taky v tomhle : http://www.zkouknito.cz/video-mukanika-soundtrack?m=d732c451a3 *14*
  • Re: OK

    Honzo funguje Ti ten meil?
  • Re: Rebelové

    neříkaj ti náhodou Blesk???.... *1*
  • Rebelové

    Jěště hrál v Rebelech *3*
  • Re: OK

    Ahoj Honzo a máš ICQ? dáš ho sem taky? Můžeš sem přihodit taky pár tvých fotek ne? *4*
  • OK

    Ahojte..
    Dobrá tedy, tenhle mail bude pouze pro ty, co sem zabrousí: j.revai@mujmail.cz
    Díky *4*
  • Re: Děkuju

    Ahoj Honzo, jak to, že jsi zabrousil na tyhle stránky... *1* Nemáš nějaký univerzální meil, na který bych Ti mohla napsat a poprosit tě,jestli bys mi prosím poslal podepsanou tvoji fotku na meil... děkuji *7*
  • Děkuju

    Dobrý večer,milí příznivci mé maličkosti.
    Náhodou jsem zabrousil na tuto diskusi a nevycházím z údivu jak hezky se tady o mě bavíte. Chci vám všem moc poděkovat. Honza
  • text

    ahoj.vies o tom ze ty Jan Revai si moj bratranec s 2.kolena.a strasne sa mi pacis. *14* *14* *14*
  • Re:

    Jen trochu
  • Re:

    " neserou nejaky zoufalky, kery si neumijou najit kluka!"
    To myslíš "neumyjou"
    Jen se nezblázněte, (radši kriminálníka než žádného?)
    otatní, kteří pochybyli, takovou šanci nemají! Je hezké, když dostane šanci, ale to potom všichni!!! Ale to asi sotva!!!
  • Vím, jaké to je

    Révai mi přijde jako sympaťák, udělal v životě stejnou hloupost jako já. Já jsem před třemi lety přepadl obchod, taky jsem si chvíli poseděl, takže vím, jak to měl těžké. Cením si ho, že začal znova a dokázal to. Já jsem taky začal znova a též se mi povedlo, že jsem se vcelku dobře uchytil. Fandim mu.
  • Vi ste fakt naivní

    vi si jako fakt myslít, že sem chodí a že vám bude dávat mail??:D abyste ho otravovali různejma blbostma:D:D Fakt ste mimo... Jo a akorát ten co psal, že je srab, tak akorát závidí a řekla bych, že ho vubec nesere, že stratí nějaký ctitelky, hlavně že ho chtějí ve filme¨ch atd. a vubec ho neserou nejaky zoufalky, kery si neumijou najit kluka... uplne ste mimo.. Jinak Honzík je fakt gůtskej :D:D:D *7* *7*
  • přání

    Ahoj Honzo, chtěla bych Ti popřát krásné vánoce, bohatého ježíška, a hodně zdraví a štěstí do nového roku! *3*
  • ahoj

    Honzo moc Tě všichni milujem!!!!!!!!!!
    Jsi moc krásnej kluk *14* *3* *4*
    Bolí mě moc srdíčko, když Tě vidím. *8*
  • videoklip Jan Revai

    http://www.zkouknito.cz/video-mukan ika-sound-track?m=1542c0fd2a *14* *14* *14* *14* *14*
  • AHoj

    Ahoj Honzíku, rádi by jsme viděli nějakou tvou fotku, jak jsi vypadal, když jsi byl malej kluk, myslíš, že by to bylo možné, kdybys ji jsem dal? Prosím *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit