Přejít na výpis diskuzí

Jan Révai

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Re: Pozdrav

    téda ty šeš ale vtipálek, to ti nikdo nežere, že jsi HOnza!!! tak vysmaž !!! *16*
  • Re: Pozdrav

    Teda Martine,ani ve snu by mě nenapadlo,že zrovna ty zabrousíš na mou diskusi.Děkuji ti za pozdravy,hned jsem je všechny vyřídil.Jinak si na vše moc dobře pamatuju,to si piš. Na "Bacha jedůů volééé" nikdy nezapomenu :-)
    Jsem rád, že se ze všeho dostal a jseš štastnej. Drž se chlape a měj se krásně u slovenských bratov :-)
  • honzík

    Honzí nech si narůst trošku delší vlasy jako jsi měl v tom filmu Zatracení!! Tam ti to sluší úplně nejvíc. Jsimoc krásnej,MILUJU TĚ!!! *14*
  • Pozdrav

    Ahoj Honzo držím ti palce a fandím ti,drž se,nevím jestli si mě pamatuješ,tvoje maminka mě vyučovala na učňáku,byli jsme tenkrát na lyžaŕským výcviku,ty si tam byl taky,byla prdel pamatuješ?pozdravuje tě Martin Dančo,já jsem na Slovensku už 8.let,ženatý,2.děti,z Kladna jsem musel odejít měl jsem problemy se závislostí na drogách,je mi tady určitě líp,pozdrav ode mne mámu,a taky bráchu čauko Honzo
  • Já osobně

    Ahojte mé neviditelné příznivkyně *4*
    Občas jsem nakouknu, abych zjistil jak moc vás štu a jak mě myjete prdku. Ale s úžasem zjišťuji, že to není tak hrozný.
    Takže vám moc děkuji za přízeň a přijďte za mnou někdy do divadla..
    Váš Honza
  • vercaverca0123

    verush

    no já doufám ze funguje...:D uz jsem tak Honziova napsala mail.... *15*
  • jiricka11

    love

    honzík je super klučina a v rebelech je upe k spapání...no klásnej plostě...ale ve vkv tak hezkej neni...nwm ploč... *3* ale lawuju ho!!! *14* *14* *14*
  • legoplast

    pozdrav

    Ahoj Honzo, ve velmi křehkých vztazích se mi moc nelíbíš,ale všude jinde se mi mocinky moc líbíš, hlavně v rebelovech *14*
  • honza

    čauky, nemáte někdo náhodo kontakt na honzu? nebo nevíte jeslti má nějaký ofic.stránky? *4*
  • vše nej..

    Honzíkovi vše nejlepší k dnešnímu svátku, posílám pusu *3* *14*
  • penzion ponorka

    29.5 jsem byla na představení u Hasičů na Penzion ponorka, bylo to fakt úžasný, hlavně Honzík byl supr!! je to skvělej srandista. Tímto ho zdravím a posílám pusu *14* *3*
  • Re: Re: kontakt

    tak ho ukaž.. *5*
  • Re: kontakt

    mno jasny ze mam kontakt na honzu.... *3*
  • Re: Vi ste fakt naivní

    Ahoj Honzo odepiš mi prosím.Jak se ti líbilo hrát ve filmu REBELOVE . *4* *3*
  • kontakt

    čau, nemáte náhodou někdo nějakej kontakt na honzu? *3*
  • Byl to super zážitek

    Tak jsem se konečně dočkala.Viděla jsem Honzu v Divadelní komedii.Opravdu jsem se nespletla.Je to báječnej herec.Akorát mě mrzí,že jsem se ho nedočkala.Chtěla jsem fotku na památku.To nevadí.Počkám na další příležitost.Velmi ráda půjdu znovu na představení.doufám,že to bude brzy.HONZO BYL SI SKVĚLEJ!!!!!! S pozdravem Ilča *4*
  • už se moc těším

    12.3. jdu na divadelní představení Pension Ponorka.Hraje tam i Honza.Moc ho obdivuji a strašně se těším,že ho uvidím hrát živě. *4*
  • nerozky

    Ahoj Honzíku, přejem Ti vše nejlepší k narozkám!!! *3*
  • svatební cesta

    Tak Honzík nám odjel na 3 týdny na svatební cestu na Srí lanku... *4* jen tiše závidíme..
  • Re: Děkuju

    Jste trapně naivní!! Myslíte, že by sem honza dával svuj mail?? uplne mimo, ne? proč by to dělal.. tohle to sem napsal nejakej chytrálek a vy si chned myslíte, e mluvíte s celebritou?? trochu trapný, ne? *15* *15* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší