Přejít na výpis diskuzí

Jan Révai

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: Ivo,

    Ahoj můžeš se prosím tě ozvat na meil: jrnanic.cz@seznam.cz, díky *4*
  • Re: Ahoooooooooooj

    ahoj ty znáš honzíka osobně? můžeš mi prosím písnout, důležité!!! díky *3*
  • pozdrav

    Ahoj Honzo,moc Tě zdravím, *3* můžeš mi prosím tě opravdu napsat na meil,mám asi nějaký info o tvý motorce,měla spz 3S3?... něco jsem zahlídla asi ale jestli je tvoje nevím.Tady to nebudu rozebírat, jestli chceš, tak se ozvi. Přála bych ti abys ji našel... *9* *3*
  • x

    honzíčku ušáčku nechtěl bys mi udělat takový malinký krásný miminko, měla bych fakt zájem *3*
  • Jan Revai film? klip?

    Ten filmeček je dost netradiční.Nevim co si o tom mám myslet.Ale ten klip je moc pěknej. Koukněte se na to : http://www.zkouknito.cz/prehraj-video?m=1542c0fd2a *3*
  • smutný

    Koukala jsem na Mukanika a je to drsný! Asi raději nějakou veselejší pohádku.Ale jinak hezký. *3*
  • mukanika

    fakt hustý, ale sekne mu to!!! Měl by hrát v nějaký pohádce *15*
  • Honza Revai muka :)

    Ahojky koukněte na www.zkouknito.cz a hledejte mukanika.Pa Ivča *4*
  • svatba

    Honzo gratuluju ti ke svatbě,máš krásný svatební fotky, moc vám to sluší,
    akorát...mohl ses oholit *13*
  • ženáč :-)

    Honzíku vítej mezi ženáče!!! *15*
  • ahoj

    Ahoj Honzo, chtěla bych ti popřát k tvé zítřejší svatbě, ať je to nejhezčí den v tvém životě, a jste spolu dlouho šťastní a vydrží vám to,a ať máte kupu krásných dětí. To ti přeju od srdce, tak si svůj svatební den pořádně užij.
    S láskou Bára *14* *4*
  • svatba

    jestli se fakt oženíš, tak to jsi teda pěknej srab, ztratíš tím určitě mega moc ctitelek!!!!!
    Vsadím boty, že do 5- ti let se natuty rozvedeš!!!!!!! PS: láska je slepá!!! *5* *16*
  • ?

    MILUJU TĚ HONZÍKU!!!
  • ahoj

    honzo nechtěl bys dělat tanečníka v Křižíkově fontáně ve skupině Tropic? *3*
  • ???

    nazdar Jane, chtěla bych se tě zeptat, kde můžu získat tvůj autogram, popř.kde tě můžu potkat?
    vanda *3*
  • pozvánka

    Honzo ,smím tě pozvat na letošní Slovácký rok v Kyjově??? *3* , ty seš tak krásnej a roztomilej, kde jsi vzal tak krásnou dokonalou tvářičku, tos musel stát v nebi dlouhou frontu...? *3*
  • ahoj

    Ahoj Honzíku, mám takovej problém, sem se totiž do tebe strašně zamilovala, už to budou 3 roky a nevím jak se toho můžu zbavit, a přitom přítele mám. *8* můžeš mi prosím nějak poradit??? Byla bych fakt moc ráda kdybys mi napsal...
    děkuji
  • aaa

    milý Honzíku přeju ti vše nejlepší k tvému svátku 24.6, tak si to pěkně užij. *14*
  • ahoj

    ahoj Honzo, chtěla bych ti poděkovat za skvělej zážitek v divadle Pod Palmovkou v představení Gazdina roba. Jsi fakt frajer. Moc ti za to děkuju a těším se na další představení které s tebou uvidím. se srdečným pozdravem, tvoje tajná ctitelka Bára *4*
  • ???

    už vám někomu někdy Honza odepsal???? *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit