Přejít na výpis diskuzí

Jan Révai

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • divadlo

    Jane, ty už nehraješ v Palmovce? máš někde teď angažmá v Praze? *5* Zdar a sílu!!
    • Re: divadlo

      Láďo na Palmovce pořád hraju, jenomže už jako host. Jsem teď na volné noze, čili angažmá nemám.
      Zdar a síru *3*
      Honza
  • zatracení

    čauky Honzo, dneska jsem se zrovna dívala na film Zatracení a nechápala jsem z jedné věci..můžem si o tom napsat na meilu..pokud ti to neva.. a máš odvahu..
    bfree77@seznam.cz...mám stejnej nick na lidé.cz jestli se chceš podívat.. *4* *3* měj krásný den, pa pa b.
  • Milion liber

    ...no a já zase pořád nechápu, jak sis stihl vyměnit ty kalhoty v Milionu liber *1* To mi vysvětli... *7* *1*
    • Re: Milion liber

      To byl fofr co *5*
      • Re: Re: Milion liber

        Tak jako to každopádně *1* ...ale pořád to nechápu *7* *8* ...a docela by mě to zajímalo *16*
        • Re: Re: Re: Milion liber

          To se budeš muset asi zase přijít podívat *3*
          • Re: Re: Re: Re: Milion liber

            Praha je fajn, jen už se tam asi do 22. nedostanu pro lístky *9* Takže utřu *5* Nebo někoho zaúkoluju... *4* Každopádně okolí Nymburka by bylo ideální... pro příště *3*
          • Re: Re: Re: Re: Milion liber

            No to asi budu muset *3* ale pochybuju, že něco vyšmíruju *9* , minule mi nepomohla ani první řada *7* Teď bych ráda zašla na Penzion Ponorka, ale nějak nemůžu zjistit, kde všude a kdy hrajete *8* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Milion liber

              Tak milionek bys ráda? No tak ten hrajeme 22.4. v divadle U Hasiču *3* Tedy pokud je libo Praha..
  • ofi.str

    Honzíčku tak doufám, že je sem pak písneš ty ofi stránky až je bueš mít hotové, už se nemůžem všichni dočkat!!! *3* *14*
  • rebel

    Zdarec Honzo, mám na tebe takový dotaz..máš doma tričko nebo mikinu z toho filmu s nápisem Rebelové? Jestli ano, prodal bys ho? *7*
  • Peníze nejsou v životě všechno!!!

    • MartinDyntar

      Dííííky souhlasím s tebou, peníze rozhodně nejsou v životě všechno!!!

  • jan

    ahoj Jane,máš sourozence nějaké?
  • honzo všechno nejlepší k narozeninám vám přeje fanynka zdena
  • petal76

    Penzion Ponorka

    Včera jste Honzo u Bolka hostovali s hrou Penzion Ponorka a skvěle jsme se pobavili, přiznám se, že jsem Vás předtím nijak moc neregistrovala a opravdu jste mě velice překvapil, hrál jste opravdu skvěle. Díky *4*
    • Re: Penzion Ponorka

      Děkuju mockrát..Včera Ponorka ano, tak to jsem moc rád, že se vám líbila a to jsme tam, tuším 15. června zase. Nebo 28.4. hrajeme v Kuřimi 1+1=3 Vřele doporučuju :-)
      Mějte se krásně
      Honza
      • petal76

        Re: Re: Penzion Ponorka

        Díky za typy, pokud to výjde moc ráda. Mějte se krásně a jen tak dál *4*
      • Re: Re: Penzion Ponorka

        hraješ někdy i v Brně v divadle? *7*
        • petal76

          Re: Re: Re: Penzion Ponorka

          Hraje, teď to napsal,v divadle Bolka Polívky hostují *3*
        • Re: Re: Re: Penzion Ponorka

          jo a mimochodem jsem si všimla tvé nové image ve vkv, jen ty vousy mě k tomu moc nesedí, oholenej vypadáš mnohem líp *14*
  • nemá čas?

    tak to vypadá, že honzík na nás dlabe nebo nemá čas.. *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit