Přejít na výpis diskuzí

Jan Révai

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nerozky

    Ahoj Honzíku, přejem Ti vše nejlepší k narozkám!!! *3*
  • Byl to super zážitek

    Tak jsem se konečně dočkala.Viděla jsem Honzu v Divadelní komedii.Opravdu jsem se nespletla.Je to báječnej herec.Akorát mě mrzí,že jsem se ho nedočkala.Chtěla jsem fotku na památku.To nevadí.Počkám na další příležitost.Velmi ráda půjdu znovu na představení.doufám,že to bude brzy.HONZO BYL SI SKVĚLEJ!!!!!! S pozdravem Ilča *4*
  • svatba???

    tak Honzíku, prý se nám budeš ženit???
    taková škoda, takovej šikovnej chlap, ještě se rozmysli :-) myslíš že vydržíš s jednou osobou celej život? abys nedopadl jako Libor Bouček *15*
  • smutný

    Koukala jsem na Mukanika a je to drsný! Asi raději nějakou veselejší pohádku.Ale jinak hezký. *3*
  • Vi ste fakt naivní

    vi si jako fakt myslít, že sem chodí a že vám bude dávat mail??:D abyste ho otravovali různejma blbostma:D:D Fakt ste mimo... Jo a akorát ten co psal, že je srab, tak akorát závidí a řekla bych, že ho vubec nesere, že stratí nějaký ctitelky, hlavně že ho chtějí ve filme¨ch atd. a vubec ho neserou nejaky zoufalky, kery si neumijou najit kluka... uplne ste mimo.. Jinak Honzík je fakt gůtskej :D:D:D *7* *7*
    • Re: Vi ste fakt naivní

      Ahoj Honzo odepiš mi prosím.Jak se ti líbilo hrát ve filmu REBELOVE . *4* *3*
  • Honzík

    Ahoj Honzo, přijď taky někdy mezi nás, je nám po tobě moc smutno...
  • narozeniny

    Milý Honzo
    Přání k narozeninám a přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4*
  • ahojky Honzo

    ahoj honzo ses skvelej v rebelech si skvelej hezkej. napis mi prosim mail. *5* .
    p.s. se zuzankou vam to moc sluselo
  • ???

    už vám někomu někdy Honza odepsal???? *5*
  • videoklip Jan Revai

    http://www.zkouknito.cz/video-mukan ika-sound-track?m=1542c0fd2a *14* *14* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit