Přejít na výpis diskuzí

Jan Révai

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • všude čtu jaký je to prcek *8* neví nekdo jak je vysoký ? *1* *1* *1* *1* *1* jinak v Tančírně jsi byl super <3
    • já mám 173 cm stála jsem u něj a přišlo mě že jsme tak stejně vysocí, je fakt že je drobnější, ale moc kráááásnej je..:-D to se musí nechat♥ *14* *1*
  • Ahoj Honzíčku, prosím tě mohli bychom se přátelit, Mohli bychom být dobří přátelé. Prosím tě napiš jenom s kamarádství Děkoji za odpověď Adéla
  • ahojky

    ahojky v tom filme rebelove si bol velmi zlaty aj teraz si!! a si este v kontakte so Zuzanou Norisovou??
    *14*
  • Odpovies?

    ahoj....aj odpovedas na maily? Mohol by si, ved rebelovsky osial uz asi utichol :o) Ja som videla "Rebelov" az teraz,,, uplnou nahodou, je to taky cukrikovy film, ale urcite to stalo za to, si to pozriet. Hmmm......
  • ahoj

    ahoj Honzo, chtěla bych ti poděkovat za skvělej zážitek v divadle Pod Palmovkou v představení Gazdina roba. Jsi fakt frajer. Moc ti za to děkuju a těším se na další představení které s tebou uvidím. se srdečným pozdravem, tvoje tajná ctitelka Bára *4*
  • AHoj

    Ahoj Honzíku, rádi by jsme viděli nějakou tvou fotku, jak jsi vypadal, když jsi byl malej kluk, myslíš, že by to bylo možné, kdybys ji jsem dal? Prosím *3*
  • Mukanika

    Honza je ještě taky v tomhle : http://www.zkouknito.cz/video-mukanika-soundtrack?m=d732c451a3 *14*
  • johanka

    honzíku víš jak se jmenuje ta písnička co jste zpívali v muzikálu Johanka z Arku, jak se korunoval ten král? Bylo to asík latinsky nebo tak nějak..ale název náhodou nevíš..? *7*
    • Re: johanka

      Jejda, tak to si už nepamatuju *9* Ale text byl nějak - cesta je dlouhá Dóféne, je čas jít do Remeše, tak si to přeje král..
      • Re: Re: johanka

        děkuji za snahu.. *3*
  • žanek

    tak co vykládej přeháněj něco ne? co je novýho u tebe a ták..nic nám tady neřekneš o sobě.. *3*
  • Pozdrav

    Ahoj Honzo,chtěl jsem se tě zeptat,kdybych si chtěl zahrát nějakou malou roli ve filmu,mohl bys mi poradit jak na to? je to muj takovej tajnej sen,a nevím jak na to,kde bych měl začít,možná jsem na to už starej,ale cítím se na to,že bych to určitě zvládnul,pozdravuje Martin D.
    PS. Pozor jeduuu voleee,pamatuješ ne, *5*
    • Re: Pozdrav

      Nazdar Martine,diky za zprávu.. To víš,že si pamatuju pozor jeduuu voléé *1*
      Hele ale s obsazením do tv to neni tak jednoduchý.To musíš přijít někam na casting a buď tě vyberou nebo ne..
      • Re: Re: Pozdrav

        Ahoooj Honzo sem vase velka faninka hrajete moc dobre hlavne v rebelech ale ted hledam ty rebely po internetu a nemuzu je najit *9* jinak mam vas rada
      • Re: Re: Pozdrav

        Honzo na to nemám odvahu,to by mě tam někdo musel dotáhnout,sám bych tam nešel,šel bych ale musel bych v sobě mít 1/2 litru slivovice,z toho asi nic nebude,to by musel bejt takový casting,že bych o tom ani nevěděl,rozumíš mi? *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit