Přejít na výpis diskuzí

Jan Révai

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, jsem Vaše fanynka z Mělníka. Musím Vám poděkovat za Šimona z Rebelů, přiznávám se, že jsem Vás neviděla hrát v ničem jiném, Rodinná pouta nejsou nic moc pro mě (bez urážky), ale taková romantika, kterou jste vytvořil se Zuzanou Norisovou, tak ta se nevyloudí ani při skleničce, svíčkách a romantické hudbě. Ještě jednou díky! Jste skvělý. Nashledanou P.S.: Dávejte si pozor na studentky, pletete jim hlavy!:)
  • Ahoj Honzo, jsem tvoje fanynka. Je mi 18 let. Mohli bychom se přátelit? Děkuji za odpověď Adéla
  • Ahoj honzo zdravím Tě s CHomutova i když jsme se viděli jinde.Jsem rád že se Ti to vše podařilo a přeju Ti hodně práce a tím i ůspěchů.A taky Ti děkuji za Tvé přednášky o tanci a noční debaty o všem možném.Snad budeš mít čas a náladu na odpovědět)omlouvá se Ti¨pouta¨nesleduju to není pro mne.Tak se mněj a nashledanou J.Vejvoda-solide.
  • pebe

    diky urcite napisu.
  • Ivo,

    jelikož velmi úzce spolupracuji s autory filmu Mukanika a navíc jsem jakýsi internetový mluvčí scénáristy, režiséra a autora hudby-Tomáše Štěrby, mohu ti tedy poskytnout jakékoliv informace, týkající se tohoto "díla".
    • Re: Ivo,

      Ahoj můžeš se prosím tě ozvat na meil: jrnanic.cz@seznam.cz, díky *4*
  • zajímaví

    Na filmfestu v Krásný u Aše, jsem viděla zajímavej filmeček s Janem Révaiem.Filmeček je ze středověku a je to prý nové.Nemůžu to sehnat, prosím o info!Filmeček se jmenuje Mukanika.Díky za každou informaci.ahoj Iva
  • Marko,mel(a)jsi pravdu,že je Honzík skvělej i jako komik dík za tip moc se mi to líbilo.M.
  • pozvánka na Révaie

    Kdo chce vidět úžasnýho, vtipnýho Honzu Révaie, ať si nenechá ujít představení Láska je láska 21.9. v 19,30, v Rubínu na Malostranském náměstí Uvidíte, že Révai není jen ing. Krátký, ale skvělej komik. Nevěříte? Přijďte. Vstupenky jsou za 150, studenti za 90. Ale pozor! Jenom 70 míst.
  • pozdrav

    Už se těším na 17.6.2005 kdy zase uvidím Jana hrát v divadle.
  • Pozdrav

    Ahoj, Jana zdraví fanynky z Vejprt. Zase někdy na viděnou. Měj se fajn.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit