Přejít na výpis diskuzí

Jan Révai

OSOBNOST 31.12.2006 
218 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ?

    čau brouku, ani nám nic nenapíšeš co je novýho..achjóoo:-( *13*
  • konkurz

    ahojííík honzíku pamatuju jak byl v intersparu ten konkurz do těch VKV jak jsme měli tu scénku že tys byl kristýna a já hrála andreu byla to sranda *1* *1* *15*
  • sebas.

    tak co už se našel sebastián nebo už je v trapu?.. *3*
  • dovča

    tak co honzo kam pojedeš na dovolenou?
  • jr

    vše nejlepší k svátku Honzíku!!! *14*
    • Re: jr

      Přátelé děkuji za stálý zájem, který mě těší a zároveň se omlouvám, že jsem se tak dlouho neozval. Ale konec divadelní sezony je dost náročný a fakt jsem rád, že se dostanu do postele..
      Tak budete-li chtít zachovejte přízeň, rád si s vámi zase někdy pokecám *3* Honza
  • honza prcek

    jane ty nosíš brýle? v divadle na představení se ti chlapi chechtali jak seš prý maličkej drobek.. *5* malej..ale roztomilej.. *4*
    • :-*****

      Ahooooj Honzo Jak se porad mas? :)) *3*
      papa
  • divadlo

    Honzo díky za skvělé představení včera v Brně!!! (P.Ponorka) moc ti to slušelo *3*
  • honzula

    Honzík na nás asík dlabe.. *5* asi mu sláva trošinku stoupla do hlavy, že jo Honzo!!! *1* *5*
  • kontakt

    Ahoooj honzoo sem tvoje velka faninka sem si te moc oblibila das mi na tebe nejaky kontakt plsky napis dekuju *3* *4* *3* *4*
  • drž palce

    Honzo promiň našla jsem tenhle nesmysl náhodně. *15* Chtěla jsem Tě požádat aby si držel palce 24.6. ať konečně vyjde něco normálního.
    Ahojky Renata *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit