Přejít na výpis diskuzí

Jan Zadražil

OSOBNOST 10.2.2007 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zemský ráj to napohled

    Skvěle natočený film, kde mě Honza Zadražil dost zaujal.
    Slušelo mu to tam a byl sexy.
    Úplně zase jiný než ve Vy nám taky, šéfe! *14*
  • prosba

    Dobrý den, pane Zadražile patříte k mým oblíbeným hercům a tak bych od Vás ráda měla foto s podpisem. Bylo by to možné ? Kam se mám obrátit? S pozdravem Romana z chrudimi *4*
    • Re: prosba

      V kavárně?
      • -čo takto prísť občas aj na SR? do nejakej relácie.... napr. ak sa obnoví Adela Show, a úplne ideálne Partička (SR)... v našej rodine ste v úlohe Dr. Strnada chytili za srdce všetky 3 generácie žien (od skončenia VKV nemajú Slovenky takmer žiadne potešenie z vašej existencie ];)
  • Nikola na 1

    Viděla jsem Jana v Baladě , jeho výkon byl skvělý , věřila jsem mu každě slovo , určitě přijedu zas a vezmu kámošky nebo dcery.Z toho zážitku budu žít dost dlouho. Jane jen tak dál.Díky

    Já *3*
  • honza

    vaše písaní tu nejak vázne jo a Honzo si supa!!!!!! *14*
  • terishek

    happy birthday

    všechno nej k narozkám *4* *14* *14* *4*
  • zuza-nyje

    pěknej

    Honza v roli Stnádka ve VKV se mi vždycky líbil je to fešák ale včera jsem byla v Brně v divadle Husa na provázku kde hraje Honzíl hlavní roli a musím říct že je vážně skvělej herec a fáákt fešák, měli jsme dost dobrá místa takže hrál horně upe před náma a když jsme stáli před divadlem u dveří tak upe těsně kolem nás nás prošel (šel si pro pivko ale nealko myslim) a kdybych nebyla takovej srab tak jsem snim mohla mít fotku i podpis, njn to jsem celá já *1* *4*
    • terishek

      Re: pěknej

      no jenže si **** a neřekla sis o to...já mu nemusim řikat at mi dá podpis ho to napadne samotnýho protože je to bratranec od mojeho strejdy..
    • Vše nejlepší

      Honzíku, všechno nejlepší k dnešním narozeninám *3* *3* *3* *3* *3*
  • zabít...

    hele co byste říkali na to kdyby vám dělal pořád nějaké naschvály.....někdy to už honzo přesahuje mez....ale někdy to je sranda..takže vtpomen na to že v normálním životě nehrajež nadrženýho strnádka....díky *4*
  • lieblinka

    Honzík

    Bože on je tak sladkej,jako Strnádek je úžasnej,z těch jeho hlášek jdu vždycky do kolen,nebo super je ve filmu Vy nám taky šéfe,ta role mu fakt sedla,takže jen tak dál a spoustu takových rolí. *15*
  • honza

    no byla jsem do něho zamilovaná hluboce že jsem se kvúli němu rozešla s klukem o kterýho jsem bojovala skoro rok nakonec se ke mě zase vrátil *14* *14* *14* *4* *4* .ale ráda se na jeho filmy zase podívám
  • svátek

    ahoooooooooooooooj Honzíku všechno nejlepší k svátku hodně štěstí ,zdraví ,lásky a mnoho dalších krásných rolí.
    Přeje Blanka.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit