Přejít na výpis diskuzí

Jan Zadražil

OSOBNOST 10.2.2007 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro J

    Milá J,
    využívám nick mého kamaráda také Jeníčka a gratuluju Ti k postřehu který mne opravdu velmi pobavil. Dokonce jsem chvíli přemýšlel jestli jsem to na té fotce vůbec já. Díky Tobě si přestávám být jistý *7* . Vím o sobě, že občas dělám věci, které si nepamatuju, ale odpusť mi čím víc nad tím dumám, tím víc jsem přesvědčený, že to musím být já *13* .Docela jasně si vybavuju,jak mě holky štelovaly aby mi to prej slušelo *9* ..Myslim,že je to z fotky jasně patrné *15*..věř mi, mám na tyhle xichty školu i praxi *3* .Je mi také trochu záhadou,proč si wendíkovic Vendulka vybrala zrovna mne,ale každý máme nějaký úlet z mládí *3* *3*věřim,že za pár let z ní bude velká Dáma a tomuhle všemu se bude smát. Měj se krásně a napříště pozor na rychlý soudy..Vím o čem mluvím,mám podobný problem,jako Ty a pak mne to kolikrát mrzí.Pa honzyn zadražil *5*
    • Re: Pro J

      tak tady byl někdo hooooooodně vtipnej, protože jsem mluvila s honzou po jednom představení a říkal mi že na net nechodí, jen na mail, když mu přijde něco z práce. Takže příště............. Opravdu mě to rozesmálo hahahahahahahahhahaha
      • Re: Re: Pro J

        Jo jo, Jeníček je vtipálek. Viz. rozhovor se slečnou Trefílkovou. Hodně jsme se u toho nasmáli když jsme to na chatě do 3 do rána smolili *5* A máte pravdu, že na net moc nechodí. Na to má mne abych mu monitoroval média *5* Myslím že svou práci odvádím dobře a bývám za ni také patřičně odměněn. A občas je potřeba na něco zareagovat, hlavně když se navážíte do slečny Wendulky která nemůže za to, že její kamarádka neumí fotografovat... *9*
        • Re: Re: Re: Pro J

          No zase se nemusite navazet do me, ze neumim fotografovat... *13* az budu na nejake umelecke skole, budu se vam za to omlouvat, ale na PrF nas nic takoveho neuci *1*
          a Honziku, ze jsme te tam stelovaly, aby ti to sluselo? nekecej:)
          pekny den vsem:)
          Katy
          • Rpro Honzíka

            ahoj honzíku jka se máš?někdy mi napiš na email ADivisek@seznam.cz budu ráda měj se krásně ahoj *4* *13* *3* *14* *4* *1*
  • hezkej kluk

    Honzík je sexy kluk!! *14*
    • Re: hezkej kluk

      Cagos,jooo tak to máš sakra pravdu,že je Jeník sexy týpek..... *4* Nebudu se bavit o Křehkých vztazích-neviděla sem je a ani to neni můj styl.To bych radši chodila na Jeníkovo divadlo den co den.Je to fajn kluk,úplně normální,byla sem snim v červnu na Lipně-bomba *5* *14* *1*
  • pro Honzu Z.

    To poslední představení Balady pro banditu co jsem viděla bylo prostě úžasný...Mimochodem k té údajné fotomontáži:snad nikdo není tak blbej aby to dělal, je to trapný!
  • Honzovi

    Honzo moc Vám děkuji za krásné věnování.Mimochodem ta Balada pro banditu 8.prosince v sobotu byla úžasná.Doufám, že se Vám líbil můj dárek.Přeji příjemné prožití vánočních svátku.Doufám, že Vás ještě uvidím v bějakém představení.Domča *4*
  • Zadražil je super....

    A taky Jan Zadražil hraje v divadle Ta Fantastika v Excalibru a je tam úplně úžasnej!
    • Re: Zadražil je super....

      naprostý a bezvýhradný souhlas...
      • Re: Re: Zadražil je super....

        *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Zadražil je super....

      to máš pravdu taky jsem ten musikal viděla a nemohla jsem z honzy spustit oči.byl prostě úžasnej
      • Re: Re: Zadražil je super....

        No že jo??? Je to nádhera, viď? Vortinger v podání Honzíka Zadražila je nej! V červnu jdu zas, tak doufam, že bude hrát Honzík! Je úžasnej, taky jsem z něj nemohla odtrhnout oči! Na nic jinýho jsem se nedívala! *4*
      • JE MUJ

        JESTLI TOHO CHCETE VEDET VIC VIM TOHO VIC NEŽ JE NA INTERNETU
        • Re: JE MUJ

          no chtěla bych vědět vic tak povídej nebo piš na mullerova27@seznam.cz dík *3*
        • Re: JE MUJ

          tak mi pls napiš co o nem víš *8*
  • Strnádek

    Strnádek mně děsně přitahuje. Ani bych neřekla, že už má 2 děti.
  • Vše nejlepší k narozeninám Honzo

    Ahoj Honzo přeji Ti vše nej k Tvým narozeninám, hodně úspechů v životě i v práci a hlavně ať máš chytré dětičky a ať se jim vede tak jako Tobě. *4*
    P.S.8.prosince s emoc těším na další předtavení Balady pro banditu...budu sedět v první řadě.
  • doktor Strnádek

    Zdravím Vás, ve Slaném na interně je Mudr.Drasner,který vypadá jako Strnádek *5* *3* *14*
    • Re: doktor Strnádek

      Myslím,že je to Mudr Dresner *3*
  • prosba

    Dobrý den, pane Zadražile patříte k mým oblíbeným hercům a tak bych od Vás ráda měla foto s podpisem. Bylo by to možné ? Kam se mám obrátit? S pozdravem Romana z chrudimi *4*
    • Re: prosba

      V kavárně?
      • -čo takto prísť občas aj na SR? do nejakej relácie.... napr. ak sa obnoví Adela Show, a úplne ideálne Partička (SR)... v našej rodine ste v úlohe Dr. Strnada chytili za srdce všetky 3 generácie žien (od skončenia VKV nemajú Slovenky takmer žiadne potešenie z vašej existencie ];)
  • Uzasnej :-)

    Jan je skvělej, ouplně mě dostal*14*
    Doufám, že bude na netu víc foto a stránek o něm *4*
    • Re: Uzasnej :-)

      vždyt už tady wendy psala stránku....
      wwww.honza-zadrazil.b log.cz *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit