Přejít na výpis diskuzí

Jan Zadražil

OSOBNOST 10.2.2007 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ..

    REVIZOR
  • chickuita

    Je dobrej herec

    no jo,Ludvík Strnad,do toho jsem byla snad rok zamilovaná. A doufala jsem že se jednou potkáme....ale tyhle časy už jsou naštěstí pryč *1* ale je to stejně dobrej herec *3*
  • otázka

    Zdarec lidí. Nevíte někdo, jestli bude Honza hrát na nějakém divadelním festivalu nebo hrát se svojí skupinou? Ráda bych ho viděla naživo *4* ...
  • smejkysek

    Myyy love

    Jááááá ho uplně lovujuuuuu....Chci ho poznat osobně...Honzíí newím jestli si to přečteš,ae já tě upeee lovuuujuuu a cu tě poznat a prostě seš upáánko božíí...Kdyby sis to náhodou přečetl,tak mě prosííím odepiš na email: Smejkysek@seznam.cz *14* *14* *14* *14* *4* *14* *14*
    • Re: Myyy love

      Honzu trochu znám,a mužu říct,že pokud budeš psát,jak ho lovuješ,tak na to dejmetomu 30 letýho chlapa s dětmi, neuženeš... Jen takova malá rada,nic ve zlym
  • Excalibur

    ahoj lidi, doporučuji muzikál Excalibur - Jan je tam úplně úžasný :o)
  • honza

    nejhezčí herec Velmi křehkýh vztahů *14*
  • srandista

    AHOJ HONZO,VE VÉKÁVÉČKÁCH JSI DOBRÝ SRANDISTA,JSI TAKOVÝ I V CIVILNÍM ŽIVOTĚ? JESTLI ANO,MUSÍ BÝT U VÁS DOMA POŘÁDNĚ VESELO! AHOJ,IVANA *1* *15*
  • zdravim..

    Hoj Honzo a vubec vsichni!xDxD....vcera jsem byla v divadle v celetne na Vesele skoky na hlavu a bylo to nejviiic..strasne jsme se nasmali a byl to fakt nareez...rozhodla jsem se ze musim co nejdriv na dalsi predtaveni,kde hraje Honza,takze se maybe uvidime..xDxD..no nic mejte se...xD...HuGh.LA-lAdY@seznam.cz
  • vtipálek

    Honzíku jseš super vtipálek škoda že se neznáme osobně *4*
  • FAJN CHLAP

    mě se moc líbí ve filmu VKV prostě je nejlepší z tohohle supr filmu.mám ráda typany jako je on a líbí se mi jak tam vypráví ty historky to mě vždy dostane *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit