Přejít na výpis diskuzí

Jan Zadražil

OSOBNOST 10.2.2007 
101 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fotomontaz

    Fotomontáž, či nikoliv?
    Ano, fotka vypadá, jakoby se slečna ve PhotoShopu přiblížila k Jendovi. Ptal jsem se na to přímo Jeníčka a jen se smál. Postavení osob při "taking picture" odpovídá výsledku. Fotka vypadá tak blbě zřejmě proto, že je to focené s bleskem večer po představení...
  • Diskuze k fotomontáži

    Zdravím všechny vespolek!
    Na upozornění jedné mé známé jsem se rozhodla rozseknout a vyřešit tolik zde diskutovanou záhadu týkající se údajné fotomontáže obrázku Wendy s Honzou. Mohu potvrdit, že se skutečně o fotomontáž nejedná, protože jsem to byla já, kdo tuto dvojku v Brně vyfotil. Za kvalitu se tedy omlouvám, profi fotograf ze mě asi nikdy nebude *1*
  • Strnádek

    Strnádek mně děsně přitahuje. Ani bych neřekla, že už má 2 děti.
  • Nový blog

    Ahojky! Kdo byste měli zájem, zajděte ke mně na blog http://zadrazil-lucnar.blog.cz
  • ohledně fotomontáže

    no já osobně souhlasím s j. Přijde mi to taky jako fotomontáž, a nebo je to blbě vyfocená fotka, kdo to prosimtě fotil??? A říkám vám, že i kdyby to fotomontáž nebyla tak má je právo oponovat, protože to tak vypadá, ale jinak holky mnoho štěstí na lovu za janem zadražilem.
    • Re: ohledně fotomontáže

      fotila to jedna známa,která mi to s Honzou domluvila a bylo to narychlo takže nemůžeme za to,že to není dílo vystudovaného fotografa!s tou hlavou nvm,ale je malinkej:-)!to je pravda!!to vám řekne víc lidí!já měřim 170 cm!hele....já se tady nechci hádat,ale jedno vím jistě!Honzu mám ráda a fotomontáž to není!!!to by mi přišlo vůči němu blbý!!a kdyby to tady někdo nenapsal,tak sem o tom nikdy dřív nepřemýšlela!jestli chcete,napište mě na mail at tru fotomontáž nemusíme řešit tady!!!škoda že tu nemůže třeba přímo Honza nebo ta známa,která to fotila říct,jak to opravdu bylo!! *9* *9* *9*
  • wendy

    no v oblasti rukou ne, ale jinde jo? viď. Trochu nepoměr hlav, nikdy jsem si nevšimla, že by měl tak velkou hlavu, oproti jinejm *1* no ale sni si dál, je to moc pěkný, si něco vysnít. víš jak ti ty holky tady musí závidět co???? To se ti asi líbí co? *4* ty zkrátka musíš být ve všem číslo 1 co? Sáhni si na svědomí a pak něco začni dělat. Je to sice dobrý herec, ale aby z něj byl človšk až takhle hotovej no no no. Bacha na to
    • Re: wendy

      Nesouhlasím s vámi. Je vidět, že to není fotomontáž a jak říkala wendy, stačí se podívat detailněji *1* Je velice úsměvné jak se tady hádáte, že ona tomu nerozumí a vy jste v tom odborníci. I kdyby to byla fotomontáž, tak má na ní Honza Zadražil krásný výraz *1* a mě se osobně líbí. Né vždy vypadá divadelní herec na fotkách tak úžasně jak vyretušovaný hollywoodský herec *1* Jinak přeji hodně zdaru s prozkoumáváním detailů "useklých" detailů *1* *1*
  • pro Wendy

    Nazdar Wendy, koukala jsem na tvůj "úžasný blog" a nechala jsem ti tam vzkaz, ohledně fotky Tebe a Honzy, Ještě jednou Ti to řeknu, ať to vidí všichni, a ať si to také prohlédnou detailněji. Mám docela dobrý postřeh a školu na to abych rozpoznala pravou fotku od celkem nepovedené fotomontáže. Ta tvoje je fotomontáž. A to pozná i laik. Vůbec Tě nedrží okolo ramen.... a je divně useknutej. Není to trochu divný????? !!!!!!! Ale je. Tak se trochu vzpamatuj, ale máš asi na to věk si vymýšlet a snít. *1* nic ve zlém, ale nebylo by fajn, kdybys to přiznala, pa
    • Re: pro Wendy

      tak zaprvé!!!!ta fotka není žádná fotomontáž!!!!měla sem s Honzou v pondělí 4.června po Baladě v DHNP na Alžbětínské scéně schůzku!!!!nemám důvod dělat z toho fotomontáž!!!!tak mě tady zase neobvinuj!!!!!!
      • Re: Re: pro Wendy

        a jestli máš možnost podívat se na tu fotku detailněji tak bys viděla,že v oblasti rukou to fotomontáž není....
        víš co?napiš mě na mail a vyřešíme to....
  • wendy

    jo dikys za odpoved?
    chodis sem casto?
    ja jak kdy, koukas na velmi krehke vztahy?
    ja ano tam hraje Ludvika Strnadka
    ............ *4* *4* *14* *14*
    • Re: wendy

      ahojky,chodim semka průměrně často,... na VKV koukám pravidělně,...
      koukněte kdo chcete na můj blog o něm,... www.honza-zadrazil.blog.cz *3* *14* *14* *14* *3*
  • 123

    ja mam Honzu rada vydela jsem ho na fidlovačce (malovany na skle) ale nebudu o nem mluvit jak pitoma faninka ze je uplně bozi atd. je proste dobrej a ma pekny tetovani. a prekrasne modre oci....... je to bomba *14* *14* *14* *14* *14* *4* *4*
  • 123

    Honza je dobry. videla jsem ho hrat v divadle. ale nevedela jsem ze hraje balada pro banditu, hraje to jeste nekde jinde nez v brne? *3* *4* *15* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: 123

      myslim že baladu už jinde nehraje,pokud s ní teda někde nehostují..... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit