Přejít na výpis diskuzí

Jana Hlaváčová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • povýšení

    Paní Hlaváčová, vy jste prima herečka, ale Vaše dcera Barbora a Váš manžel Luděk, jsou příšerně namyšlení, co je vede k tomu se tak povyšovat ?
    • Tak to se mi nezdá,že by byli nafoukaní.
    • jansovka

      Re: povýšení

      Bára není vůbec nafoukaná. celá jejich rodina jsou super.
  • neznáte ji

    Víte, kolik si tato herečka říká za honorář ? Kdybyste to věděli a znali ji, určitě byste ji takto slepě neobdivovali.
    • hudy

      Re: neznáte ji

      A ty to víš?
  • bohunkam

    ...

    I já se skláním před touto výjimečnou dámou, báječnou herečkou a nepochybně báječnou osobností. Jsem velice šťastná, že mi bylo dopřáno zažít její úžasný divadelní výkon... Ani mně se nechce uvěřit, že číslo, ukazující věk paní Hlaváčové, je pravdivé...Kéž bych jednou, pokud se takového věku dožiji, byla alespoň z poloviny tak noblesní, vitální a plná života, jako je paní Hlaváčová...
  • hudy

    Přání

    Také přeji k dnešním narozeninám vše nejlepší, pevné zdraví a ještě mnoho hezkých rolí! *4*
  • ¨rodina

    Dobrý den Paní Hlaváčová. Já bych se chzěl zeptat, doufám že si to nebudete brát osobně, jestli k vám do rodiny patřil pan Hlaváč Ludvík, který měl bratra a ten žil na Slovensku. Budu moc vděčný za vaši odpověd klidně i pomocí e-mailu. Děkuji Michal *4*
    • hudy

      Re: Rodina

      Paní Hlaváčová sem nechodí, doporučuji ti napsat jí do Vinohradského divadla, Praha 2, nám. Míru - tam jí dopis určitě předají.
      hudy
  • Proč?

    Je mi moc líto, že paní Hlaváčová není obsazována do současných filmů. Taková bravurní herečka a téměř o ní není slyšet. Zřejmě je nezajímavým soustem pro bulvár... ale co vy, páni režiséři, v jakých vodách lovíte, když obsazujete stále stejné tváře. Proč zapomínáte na jedinečné kouzlo, šarm a charisma paní Hlaváčové?! Není to škoda? Na co čekáte? Vlaďka
  • janulinka

    Vážená PANÍ Hlaváčová, dává krásný příklad ,jak by měla vypadat milovaná česká rodina, proto ji moc fandím.Žádné články v bulvárech, žádné trapné scény, žádné drby.Oba herce -ať její osobu nebo jejího ctěného manžela p.MUNZARA velmi uznávám. Každou hereckou roli, kterou zahrají, je opravdu zahrána od srdce.Jakýkoliv pořad, který shlédnu s těmito dvěma herci je opravdu na úrovni.Mají oba hezké a milé chování, vystupování.Je to sice opožděné, ale přeji Vám oběma v r.2OO8, krásný a pohodový život naplněný zdravím, štěstím a láskou. Vaše obdivovatelka *14* *3*
    • Re: janulinka

      U paní Hlaváčové mám ne pocit, ale víru upřímnosti,poctivosti a pravdy.Dnes 18.2.2010 když jsem ji viděl na ČT1 v tom životopisném pořadu,tak jak su starý,tvrdý chlap,chvěla se mi brada.Normální světe,kde ses ztratil? Viktor Dubský, Šumperk.
      • Re: Re: janulinka

        Byl to překrásný pořad, pohlazení na duši. Pani Hlaváčovou obdivuji, je to paní Herečka z rodu Dany Medřické .... Po dlouhé době jsem zase viděla něco překrásného, překrásné a lidské povídání, prostě dušička jásala, že dobrý člověk ještě žije ....
  • jh

    Herečku Janu Hlaváčovou považuju za jednu z nejlepších hereček vůbec. Je mi také sympatická, že na mě nekouká jako jiné herečky z každého časopisu. Přeju jí hodně štěstí a málo utrpení.
  • Tak nevím

    Vážená paní Hlaváčová.

    Rozhodně patříte a budete i nadále patřit k mým nejobdivovanějším herečkám. Nemůžete si na mne pamatovat, ale před rokem 1983, v době rekonstrukce Národního divadla jsme se párkrát potkali. Pracoval jsem u Hutních montáží Ostrava a možnosti setkat se s Vámi, panem Filipovským, Kemrem, paní Medřickou, panem Lukavským a mnoha dalšími si dodnes vážím.
    Možná i proto mně teď zaskočilo to, že jsem Vás viděl v prvním díle toho nešťastného seriálu. Je to můj subjektivní názor a nikoho o něm nechci přesvědčit,, ale z mého pohledu je to příšerná sračka. Vím určitě, že žádný další díl neuvidím, i když jinak bych Vás viděl hodně rád.
  • Pozdrav

    Touto cestou Vás zdravím a vyjadřuji svůj obdiv k Vám, viděla jsem Vás v mnoha rolích a vždycky jste se mi moc líbila. Přeji Vám ještě hodně pěkných rolí, hodně zdraví a elánu v práci i v osobním životě. *14* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit