Přejít na výpis diskuzí

Jana Hlaváčová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Narozeniny

    Milá paní Jano
    Přání k Vaším dnešním narozeninám,přání hodně štěstí,zdraví. *4* *4* *4* *4*
  • Je mi tento rok 60 let. Jana a Luděk mě doprovází v celém živote a je mi s nimi velice dobře. JSOU PRO MĚ JISTOTOU SOLIDNOSTI ,PROFESIONALITY A KVALITY. Mám je moc rád. Vím,že nejsou sami,vím že je nás, stejně naladěných lidí, více. Kvalitu života nehodnotím majetkem. Znám dost,,bohatých,,chudých lidí. Nejsou ŠŤASTNÍ. CO DODAT ..nová doba.host vyhazuje vrchního. Tomáš Finger
  • Vážená paní Hlaváčová
    K dnešním narozeninám všechno nejlepší!!!! *4* *4* *4* *4* *4*
  • Vážená paní Hlaváčová, přeji Vám z celého srdce všeho nejlepšího, hlavně zdraví a štěstí k dnešnímu jubileu.
    Václav
  • Paní Jano, je mi moc líto,že jste onemocněla,ale já věřím, že se z toho dostanete a znovu se vrátíte ke své milované práci. Jsem ráda,že máte tak báječnou rodinu, která vás v nejtěžších chvílích neopustila a pečovala o vás. Jste skvělá herečka.
  • Paní Hlaváčová, přeji Vám ke krásným kulatinám jen to NEJ, ale hlavně hóóódně zdravíčka a štěstíčka...jste úžasná herečka, krásná a sympatická žena.BB *14*
  • Paní Hlaváčová,jsem přesvědčena o tom,že se budete znovu smát a hrát.Jste výjimečná herečka,osobnost.nikdy nezapomenu na Vaši roli v Básnících.Nebo elegantní a krásná dáma v seriálu o módě.Držím Vám pěstičky a i když se budete cítit hrozně-choďte,choďte,choďte a zhluboka dýchejte.A kvalitní stravu.Vaše Barunka je rovněž báječná,s se svým přítelem tvoří krásný pár.Vám a celé rodině přeji zdraví a hodně všudypřítomné lásky. Radúza *14*
  • Pozdrav

    Dovoluji si použít tuto cestu k pozdravu. Jsem již dlouho na rozpacích z lidí, kteří rozšiřují nejen moje chápání světa. Jenže nejsem ochoten slevit, když vidím, že hodnotou kolem je cokoliv, jen ne to, co hodnotu skutečně má. Pozdravuji rovněž pana Munzara, seriál o stromech byl doslova neuvěřitelný. I když jsem neměl to štěstí vidět jej celý. velmi stojím o možnost osobní diskuse s Vámi oběma, ale jak ? Máte ICQ ? poslal bych svoje číslo, ale bojím se SPAMU, už i tak mne stojí čas. Hodně zdraví Ferda
  • Zivotopis

    Stranky jsou zde bezvadne a je zde spousty krasnych novinek.Jen by ten zivotopis jednotlivejch osob mel byt rozsirenejsi..Jinak skvele
  • Dědeček Jany Hlaváčové

    Vážená paní Hlaváčová,v domě ve kterém žili přátelé pana Mizery jsme našli portrét důstojníka datovaný rokem 1917.Rádi bychom Vám jej zaslali emailem k identifikaci,zdali se nejedná,podle tvrzení zmíněné rodiny,o vašeho dědečka.Srdečně děkujeme a přejeme Vám i vašemu manželovi příjemné dny.Muzeum Nýrsko Karel Velkoborský

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit