Přejít na výpis diskuzí

Jana Hlaváčová

OSOBNOST 31.12.2006 
56 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • curda
    Kytičku zářivýh hvězd, postříbřenou měsícem s vůni jarních nocí,svázanou slunečním paprskem Vám pro zdraví k narozeninám posílám.
  • kamika516

    jsou supr

    Celá jejich rodina je opravdu dobrá. Jak paní Hlaváčová,pan Munzar i jejich dcera Bára.
    • Re: jsou supr

      Souhlasím,všichni tři jsou výborní herci a je radost se dívat na filmy a představení, ve kterých hrají. *3*
  • Obdiv

    Pani Hlaváčová..máte můj velký obdiv, za to jak vypadáte a za to, co nám předvádíte jak na divadelních prknech, tak i v tv....klobouk dolů..nevěřila jsem, že je vám tolik, kolik vám je..jen tak dál...díky *4*
  • Milá pani Hlaváčová, dočítala som sa,že ste chorá čo ma veľmi zamrzelo.Mám vás ako herečku veľmi rada aj vášho manžela Luďka Munzara.Vždy som vás ako manželský pár obdivovala ako dokážete pekne žiť bez rôznych skratov napriek tomu,že obaja pracujete v náročnom povolaní.Som rada,že váš manžel je teraz keď ste ochorela vašou veľkou oporou.Je to naozaj krásny skutok keď sa manžel postará v chorobe o svoju najmilšiu osobu,ktorou je manželka.Prajem Vám milá pani Hlaváčová skoré uzdravenie a pekné chvíle s vašim manželom.
  • libeň.gymnázium

    Při sledování televiz.pořadu Neobyčejné životy: Jana Hlaváčová mne zaujala zmínka o pí.prof.Mojžíšové, která učila J.Hlaváčovou matematiku. Touž pí.profesorku jsme měli jako třídní, a na matematiku a fyziku, ale maturovali jsme v r.1952, tj. v roce, kdy pí.Hlaváčová teprve na gymnázium nastoupila jako studentka. Vidět a slyšet něco, co člověk zná a pamatuje, potěší.
  • libeňské gymnázium

    Omlouvám se (než mě někdo předběhne s výtkou) za mluvnickou chybu ve své předchozím příspěvku. Uvědomil jsem si ji po odeslání. Mělo být: Tutéž profesorku...(4.pád). Touž... je tvar 7.pádu.
  • Milá paní Hlaváčová, právě jsme slyšeli o Vaší nemoci a tak Vám chceme my všichni z naší rodiny popřát hodně a hodně sil a zdraví! Máme Vás moc rádi!
  • Jani, co tak zajet si dobít baterky do Bulharska k moři.... je to elixír na všechno... na některých místech u Varny /Čajka/ jsou oázy klidu, posezení u moře dobíjí ty naše opotřebované baterky... navíc nikdo Vás tam nezná takže ani nebude otravovat...tamější moře je zvláštní, pomáhalo mé mamince a já už si to vyzkoušela taky.. Držím palce..
  • hurvinkovamorticie9

    Upřimnou Soustrast Rodině at Andělé Ochranuji😂😇😍

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit