Přejít na výpis diskuzí

Jana Kepková

OSOBNOST 16.12.2009 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* Jani Kepkova stech lidi zavistivich jsi nic ne delej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • nika1991
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* ........§§§§§§§§§§tady nejde ozavist žarlivost-------když ju nemate radi.to je vaše věc.Janu Kepkovou nesnašite.tak tu nechot te do jeji fanklubu---- *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Hele slečno ....(anonjym) ne jenom já si myslíme že závidíš už dle tvého textu (< při hraní neodvírej pusu<) bla blá to je jasná závist spíš ti ani nepiš a ještě k tomu závidět pche myslím že se tu můžu jen vysmát..! *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *12* *3*
  • Erika578
    náhodou je to šikovná holčička je mi 11 let no určitě zpívá líp než ty NEREGISTROVANÝ
  • náhodou,Jana je DOBRA *5*
  • Je mi 10 skoro 11 a MOC ti fandím.
    Podle mě jsi moc šikovná.
    V Ordinaci jsi dobrá jsem ráda že tam jsi. =)
    AHÓÓÓJ!!!!!!!!!!
  • JE skvělá

    jsi super jani je mi 11 a moc ti fandím.... pa
  • No nazdar

    nedávno jsme v práci dostali zadarmo vstupenky na dětský kabaret a nemálo z nás vyrazilo do Reduty v centru Prahy se svými vnoučaty. U vchodu nás uvítal Superman a čarodějnice z Bradavic, uvnitř pak čokoláda pro děti a káva pro dospělé - zcela zdarma. Se zpožděním začal Kabaret Jany Kepkové. Nebudu to prodlužovat- afektovaná holčička, která se předvádí neskutečně - její tatínek a ještě další dítě v neskutečné směsici plné přebreptů, chyb a trapnosti. Děti v hledišti nevěděly, jak reagovat. V písničkách jako např. Malé kotě holčičky neuměly pořádně text a tak jsme se zaradovali, když jsme o přestávce odešli. Udělala to tak většina z nás a tak pan Kepka se svou rozjívenou dcerkou, ke které zjevně chová nekritický obdiv, asi zůstal sám a mohl si tak zdarma rozdat zbytek poukázek na zmrzlinové poháry, které rovněž byly jako bonus. Pokud na toto dostávají lidi jako pan Kepka nebo nějaký jiný režisér finanční podporu, tak je to špatně. Myslím si, že fin. pomoc by jistě zasloužily užitečnější věci. Dětských herců jsme měli vždy dostatek a kvalitních, ty je třeba podpořit. Když jsem si do vyhledávače zadala jméno Jana Kepková, dozvěděla jsem se, že je to herečka, zpěvačka, ilustrátorka a spisovatelka.....je to úsměvné v jejích 10 letech, a je k zamyšlení, kolik občas napáchají nesoudní rodiče s nezdravými ambicemi na svých dětech zla. Z článků mi došlo, že v jednom přenosu Talentmanie jsem tuto dívenku viděla a musela jsem přepnout TV a radovat se, že podobné pořady jsou pro mě většinou ztrátou času... *9*
  • hhhggg

    Všichni kdo nadáváte se zamyslete

    Je každého věc co dělá a myslím si že Jana Kepková je velice dobrá herečka. Samozřejmě někdo se mnou nemusí souhlasit, a já mu vtom nehodlám bránit, může sem psát co chce a může vyjádřit nesouhlas, ale myslím si že se nemusí chodit do takových extrémů aby jí nadávali do pí.i. Naopak, myslím si že kdo takhle nadává, tak jí spíš závidí její úspěch.
    • Re: Všichni kdo nadáváte se zamyslete

      Nezbývá mi než souhlasit s tím, že tohle dítě nic moc neumí.
      Má poměrně dobré vyjadrřování, ale that's all.
      Zpěv ... 0
      Hraní je absolutní katastrofa. Když jí vidím v Ordinaci, vždycky se ptám, proč tam nedali dítě, které umí hrát. Každá věta od ní zní nepřirozeně. A je vidět, že je nahraná. A vždy je k tomu tak nepochopitelně afektovaná.
      Dítě neštastné, zpívej si doma, rodičů, ale propoha tě prosím, nehraj! Nebo aspoň u toho hraní neotvírej pusu *3*
      • Re: Re: Všichni kdo nadáváte se zamyslete

        to je strašná holka,režizér musel být slepý a hluchý,copak to nevidí,jak je afektovaná?Já jsem se kvuli ní přestala dívat na můj nejoblíbenější seriál.
    • Re: Všichni kdo nadáváte se zamyslete

      Přesně tak, je to pouhá závist!Je srandovní a myslím si že máš pravdu =) *4*
    • kikkim

      Re: Všichni kdo nadáváte se zamyslete

      Promiňte, ale Janě není vůbec co závidět. Jo, je bezprostřední a komunikativní, ale zároveň je drzá, nevychovaná, protivná a arogantní, nedokáže chvilku mlčet a je absolutně nesympatická. A o talentu se nedá mluvit ani v oboru herectví, neumí ani zpívat a ilustrovat? To je směšný. Tisíce českých dětí umí mnohem víc, chyba je v tom, že nemají rodiče na vlivným místě, kteří by je protlačili do televize...
  • snad nejhorší nejmladší herečka..

    Je mi jesné,že jako dítě není lehké se naučit text a hrát,...ale bez urážky...máme docela dost herců dětských a jsou vynikající (Ulice, a jiné filmy)..ale tohle dítě prostě nikdy nebude herečkou. *8* *5* nemá na to,..prostě neumí snad zahrát jedinou scénu *8* *5* ..(všechno je umělé)Prostě neumí to,..tak proč ji do toho filmu dali,proč má tolik záběrů....vždyt tímhle odrazují diváky(a jejich mnoho..co to raději přepne než se dívat ,..jak zase promluví)...už čekám,kdy konečně ji stáhnou z toho seriálu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit