Přejít na výpis diskuzí

Jana Kepková

OSOBNOST 16.12.2009 
123 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • my názor

    Můj názor:V ordinaci mi nesedí,je tam hrozná,ale ves kutečnosti to může být naopak.
  • Ahoj

    Jana je heská,dobře haraje,ale je až moc drzá *13*
  • Nesympaticka holka

    Jana je fakt nesympaticke dieta.. Nemusim ju v Ordinaci a uplne som sa zlakla, ked som ju uvidela v Talentmanii...Je na pohlad nepekna a ked otvori usta, tak to je uplna pohroma....Dobre, ze nepostupila dalej, este by bolo dobre, keby ju odstranili aj zo serialu.. to by mi urobili velku radost..
    • Re: Nesympaticka holka

      *1*
    • Re: Nesympaticka holka

      to je až moc nemyslíš je eště malá
      *13*
      • Re: Re: Nesympaticka holka

        Já myslím, že dnešní děti jsou dost napřed, osmiletá holka už má dost rozumu.Je to razmazlenej drzej smrad. A v Ordinaci má ušitou roly na míru, ta to nemusí ani hrát.
  • Jéézisii

    Rodice rikaly ze by ji teda ani náhodou nechtěli mít doma,prej ze se ji huba nezavře :D a májí pravdu..Jo a jak ilustrovala knížku,Myslím si že uráží ilustrátory!!A já hci být ilustrátorka!! *8* *16* *4* *5* *1* *1* *3* *13*
  • Mně se Janiččin projev moc líbí,

    ano, i vizuelně a i její hlas, je přiměřeně znělý a zřetelně vyslovuje.
    Vidím, že se tady i jinde u sešli odborníci v oblasti dětské psychologie *1*
    Dětská morbidita je naprosto přirozená, vzpoměňte si, jak jste na pionýráku hltali strašidelné historky. Janička ale nemusí vyprávět stokrát omleté, ona si je dokáže sama vymyslet! Ano, asi je pohodlnější, když jsou děti zakřiknuté. Takovéhle dítě vás dráždí, ale jednou se budete stydět za svůj příkrý úsudek a nedostatek empatie. Z Janičky s podporou rodičů roste velmi kvalitní člověk a to nejen po stránce dovedností ale i slušnosti v mezilidských vztazích. Teď dostala velikou lekci, jak se k sobě lidé chovat nemají. Lekci nespravedlivou a přehnanou. Janičko, já vím, že tě to bolí, ale věř, že spoustě lidem, včetně mé 83leté babičky, která o tobě mluví jako o roztomilé treperendě, se moc líbíš... asi jí připomínáš mě, i když já jsem v 8 letech zdaleka tak komunikativní a vyspělá nebyla, to bude asi také tím chozením do Dismanova sboru a hlavně tvým TALENTEM.
    Držím ti palce a moc se těším na tu krásnou OSOBNOST, co z tebe ještě vyroste!
    Šárka
    • Re: Mně se Janiččin projev moc líbí,

      Tak my jsme z oblasti dětský psychologie, jo? A přečetla sis vůbec, cos napsala ty? Dětská morbidita je naprosto přirozená... Pomlč, princezno... Možná bys to měla napsat normálně, aby to takoví kreténi jako my pochopili, víš? My jsme totiž táák strašně blbí, že vyjadřujeme svůj názor. No tak si myslíme, že je to pi*a. Ty si zase myslíš, že je úplně normální, div že jí neuctíváš jak bohyni. Taky ti to nikdo nebre tak neser...
    • Re: Mně se Janiččin projev moc líbí,

      Nezdá se mi, že by ta malá oplývala nějakým talentem, ani se mi nelíbilo, jak zpívá, např. to o těch cigánech, to zvládnou jiné slečny v jejím věku lépe a daleko hezčí texty, které přísluší jejich věku... - stačí se podívat na jakoukoliv školní akademii...
    • Re: Mně se Janiččin projev moc líbí,

      ha, zdravim kepkovi... :-) *1*
      • Re: Re: Mně se Janiččin projev moc líbí,

        Myslíš? Tak si mě vygoogluj, když jsem byla tak pitomá a napsala svůj soukromý mail, protože jsem myslela, že musím, ale že se nezobrazí.
        A jaké impertinence se mi za názor odlišný od tvého dostane pak? Už teď se těším.
  • Malé dítě

    Souhlasím,že její chování je děsné,ale nadávat jí,když jí je 8 let,to mi přijde krajně ubohé.Také jí nemám ráda,ale dítěti bych takto sprostě nenadávala.Nesympatie se dají vyjádřit i jinak.Styď te se,že Vás huba nebolí. *9*
  • Povolání: herečka, zpěvačka, ilustrátorka

    V tom případě má naše malá republika nejvíce dětských ilustrátorů. Každá dětská kresba by měla být brána jako ilustrace. Musím se fakt smát. Jsem šťastná, že takové dítě nemám doma, to bych se opravdu z jejího chování musela zbláznit. Je vidět, že rodiče se snaží Janu všude protlačit a čím více, tím lépe. *8* Jen aby jdnou neplakali a nebyli nešťastní až bude v pubertě a nebo až dospěje. Už dnes s nimi dost slušně nejspíše mává.
  • Šílená Janička

    Zděšení a šok ... jinak vystoupení "šílené" Janičky nazvat nedovedu.
    Napřed bych fackovala rodiče a pak jejich neskutečně drzou a nevychovanou ratolest.
    Být učitelem/učitelkou tohoto dítka, dávám okamžitou výpověď.
    Janička mě svým "vystoupením", které nemá nic společného s talentem tak šokovala, že jsme doma zapomněli i přepínat na další pořad
    *1* *1*
    • Re: Šílená Janička

      Souhlasím. Pro naši rodinu bylo vystoupení taky zděšení a šok. Mimo jiné nás hodně zaskočilo i to, kolik zloby se ukrývá v 9 letém dítěti. *16*
  • Hrůza

    Věřím a doufám, že z toho vyroste.
    Prvně jsem ji zaregistroval až v talentmánii na Nově a téměř jsem se z ní osypal. Talent jsem u ní neviděl, spíše je afektovaná a má proříznutou pusu. Navíc jí nebylo rozumět.
    Ale jak jsem zmínil, je jí teprve 8 let a snad se z toho dostane...
  • mě se celkem líbí,je mi sympatická

    je to fajn holka je sympatická ale až moc si dovoluje *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit