Přejít na výpis diskuzí

Jana Stryková

OSOBNOST 7.1.2009 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nejlepší *14*
  • Všechno nejlepší Jani,jsi ůžasná *14* *14* *14* *14* *14*
  • Jste velmi milá, hodná, krásná herečka... V ordinaci jste nejlepší mám Vás moc ráda ♥ Snad vás to baví, byla by škoda kdyby jste odešla kdo souhlasí like :) Snad to Paní Strykovou potěší ♥
  • ste velmi dobrá herečka v ordinaci v ružové zahradě tet uš určitě otcházite na mateřskou at se vam daří i s miminkem přeju *1* *1* *1* *1* *1*
  • Hrozně moc bych chtěla vidět Janu Strykovou v hlavní roli jako Edith Piaf *4* .Co vy,já si myslím že je nato stavěná,a v české podobě by to mohlo bít velmi pěkné,no ne? *4*
  • Hrozně moc bych chtěla vidět Janu Strykovou v hlavní roli jako Edith Piaf *4* .Co vy,já si myslím že je nato stavěná,a v české podobě by to mohlo bít velmi pěkné,no ne? *14*
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví a štěstí,v Ordinaci jste super *1* *15* *3* *4* *5*
  • super ona má stejný příjmení jako já :D *15* *2* *1* *14* *4* *13* *8* *7* *6*
  • pulec *1*
    diky ní cela rodina Ruzovku vyskrtla z programu *1* *1*
    • *1* Já jsem v životě Růžovku ani nezaškrtnul - na rozdíl od celé vaší rodiny jsem totiž normální...
    • magdalena.korodiova
      proč vyškrtla z pozgramu ja natu ružovku kukam ...... jana je tam supr.....pokut vam vadi jeji postava tak to jemi lito
      • Asi čeština není Vaše silná stránka *1* *1* *1* *1* Nebo jste cigoš
      • Spíše nám vadí Tvůj pravopis. *16*
  • Pokud by jste chtěli tuto herečku vidět, sledujte program divadla A studio Rubín.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit