Přejít na výpis diskuzí

Jana Stryková

OSOBNOST 7.1.2009 
33 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vse nejlepsi k narozeninam
  • Dobrý den Jani. Ač Vás osobně neznám, dovolte mi malou pozornost. Chci Vám sdělit, že jsem Váš fanoušek. Jste mi sympatická jako herečka a líbíte se mi jako setřička Kateřina z Ordinace v růžové zahradě.
    Ještě Vám chci těmito slovy popřát k dnešním 33 narozeninám hlavně vše nej. Je to opravdu náhoda, že jste právě vy Jani narozená na stejný rok i den jako já. Na závěr vše pěkné v osobním i pracovním životě přeje snad je li to možné Váš fanoušek Martin.
    • Přeji dobrý den,
      nedá mi to abych nereagoval také na této stránce.
      Milá paní Strýková jsem také váš velký obdivovatel. Není v našem splečenském světě moc příjemných lidí jako jste vy. Vaše herecká dovednost je ukázkou nejpřirozenějšího způsobu jak hrát pro lidi a stáváte se pro mě nejlepší postavou v ordinaci. Jste neskutečně sympatická a okouzlujcí,přeji vám ve vaší karieře i osobním životě mnoho zdaru. Miroslav D.
  • Dobry den, dnes jsem byla na Zkroceni zle zeny a tesila se na Tatianu Vilhelmovou. Nakonec mi vubec nechybela, spis naopak, Jana Strykova ji zastoupila skvele, a prestoze se mi zpracovani hry vubec nelibilo, vykon Jany me dostal a odchazela jsem s pocitem, ze to stalo za to.
  • podoba

    Pletu si ji s Talackovou
    • Re: podoba

      tělo dobrý, ale oči hrůza!
      • Re: Re: podoba

        Oči má dokonalý *15*
  • dasadasulinka15

    Hraje !

    Jana Stryková hraje v dokonalém světě !! *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit