Přejít na výpis diskuzí

Janika Kolářová

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ještě stepuješ?
  • Re: Kam si zmizela?

    www.janikakolarova.webgarden.cz *3*
  • Kam si zmizela?

    Kampak se asi poděla *3* ?
  • Soul, R´n´B

    Janiko, škoda, že si nezůstala u soulu. Určitě by sis fanoušky našla *3*
  • jk

    výborná *14*
  • Podpis

    Ahoj. Kdybych chtěl získat tvůj podpis na booklet CD, můžu ti ho poslat, ty ho podepíšeš a pošleš z5? *7*
  • svátek

    Ahoj Janiko, moc ti fandím, proto jsem sví dceři, která se narodila 5.5.2005 dala jméno po tobě, chtěla bych jen vědět kdy má Janika svátek, moc Děkuju Marcela.
  • Ahojky všichni

    Plynaři ja před svým přítel s klidem prdím a on přede mnou taky. To je snad lidský ne? All: Kupujte moje CD je to bomba !!!
  • Ahoj Jani , jsi fakt super . Já tě vidívám skoro pořád na Halenkovicích , kde máte chatu . Musí to být super , když jdeš a lidi se s tebou chtějí vyfotit , chtějí , aby jsi jim dala podpis atd. Já icelá moje rodina jsme ti drželi palce a když jsi vypadla , tak jsme byli smutní , ale babička řekla , že je to stejně velký úspěch , že jsi se dostala tak daleko . Tak se drž T
  • pro tebe

    malem sem zapomel kdyz si zpivala 1 pisen tak ta me fakt dostala sel mi mraz po zadech a nerikam to proto ze te balim nebo tak ale fakt si to natrela tam vsem protoze si ji nikdo nevybral a mas nato tak to donich fakt husti a zpivej jak ty sama to citis
  • pro tebe

    ahoj sem rad ze si sla do te souteze takhle si prosadila sama sebe sem rad zes do toho sla a pritom nevyhrala ale jiste budes mit mnoho moznosti sanci ktere te vyzvednou dal..jinak tancuji a pokud bys treba chtela neco dat do hromady budu rad nejsem amater vim ze urco mas mnoho nabydek takze ocenim i tvou odpoved zatim se mej miguel
  • Intimní dotaz

    Ahoj Janiko. Mám takový trochu intimnější dotaz. Prdíš a grgáš před svým přítelem? Ahojky Plynař
  • Janika je nej. Ja bydlim kousek od ni a obcas ji potkam. Ze SUPERSTAR 2005 je nejlepsi. Je strasne milá.
  • karlovi

    jdi si tam sam,ja narozdil od tebe neznam cestu a nikoho nepomlouvam takze si tam bez sam,ses naprostej debil,idiot...a vsechno dohromady
  • škoda že jsi letěla hned

    moc jsem ti fandil ale místo tebe to vyhrál vlasta pusa
  • Janiko měla jsi jít dál

    Ahojky Janiko, myslím že bylo naprosto nefér že jsi vypadla tak brzo, rozhodně doufám že se budeš někde prosazovat, protože si dobrá, držím ti pěstišky papapapa Denča
  • Pisnicky pro Janiku

    Ahoj Janiko, rad bych Ti nabidnul 3 pisnicky vcetne docela peknych aranzma. V minulosti jsem pracoval na pisnickach, ktere mj. vydala I. Bartosova na svem CD (Jses muj den, Jsem to ja v predstavach, Nevolej). Pokud budes mit zajem, ozvi se mi prosim na dusan.patroch@volny.cz a napis mi adresu, kam Ti mohu CD s pisnickami poslat. Diky, Dusan Patroch, mobil: 776 013 571
  • Janiko,jsi krásná

    Ahoj,doufám,že mi někdy pošleš mail,protože s tak úspěšnou kočkou,bych si rád mailoval.Možná dělal i víc věcí,třeba běhal,skákal,lez na stromy,závodil na bruslích,na kole,či koloběžce.Jsi má česká černoška.Tak se měj krásně,a pozdravuj Brno.
  • Janika is very great sing- lady!!!!!

    hlasujte pro Janiku ve všech možných soutěžích!!! janika je naše!!!!!!!!!!!!!!
  • janika

    janika je hezká, mladá a šikovná holka, která zpívat umí. škoda jen, že to lidi neuměli ocenit a nechali tam tak dlouho jankoviče, kterýho máma teď čechy napadá, že jsou nacionalisti, ikdyž se u nás dostal dál než na slovensku. janice držím palce a ten ubožák, co psal první příspěvek má možná holou a prázdnou hlavu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit