Přejít na výpis diskuzí

Janika Kolářová

OSOBNOST 31.12.2006 
41 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Janiko měla jsi jít dál

    Ahojky Janiko, myslím že bylo naprosto nefér že jsi vypadla tak brzo, rozhodně doufám že se budeš někde prosazovat, protože si dobrá, držím ti pěstišky papapapa Denča
  • Ahoj Jani , jsi fakt super . Já tě vidívám skoro pořád na Halenkovicích , kde máte chatu . Musí to být super , když jdeš a lidi se s tebou chtějí vyfotit , chtějí , aby jsi jim dala podpis atd. Já icelá moje rodina jsme ti drželi palce a když jsi vypadla , tak jsme byli smutní , ale babička řekla , že je to stejně velký úspěch , že jsi se dostala tak daleko . Tak se drž T
  • Janiko,jsi krásná

    Ahoj,doufám,že mi někdy pošleš mail,protože s tak úspěšnou kočkou,bych si rád mailoval.Možná dělal i víc věcí,třeba běhal,skákal,lez na stromy,závodil na bruslích,na kole,či koloběžce.Jsi má česká černoška.Tak se měj krásně,a pozdravuj Brno.
  • janika

    janika je hezká, mladá a šikovná holka, která zpívat umí. škoda jen, že to lidi neuměli ocenit a nechali tam tak dlouho jankoviče, kterýho máma teď čechy napadá, že jsou nacionalisti, ikdyž se u nás dostal dál než na slovensku. janice držím palce a ten ubožák, co psal první příspěvek má možná holou a prázdnou hlavu.
  • Janika

    Janiko skus to zase příště
  • Janika is very great sing- lady!!!!!

    hlasujte pro Janiku ve všech možných soutěžích!!! janika je naše!!!!!!!!!!!!!!
  • karlovi

    jdi si tam sam,ja narozdil od tebe neznam cestu a nikoho nepomlouvam takze si tam bez sam,ses naprostej debil,idiot...a vsechno dohromady
  • Pisnicky pro Janiku

    Ahoj Janiko, rad bych Ti nabidnul 3 pisnicky vcetne docela peknych aranzma. V minulosti jsem pracoval na pisnickach, ktere mj. vydala I. Bartosova na svem CD (Jses muj den, Jsem to ja v predstavach, Nevolej). Pokud budes mit zajem, ozvi se mi prosim na dusan.patroch@volny.cz a napis mi adresu, kam Ti mohu CD s pisnickami poslat. Diky, Dusan Patroch, mobil: 776 013 571
  • Janika

    Janika je fakt super a držím jí palce!!
  • Janika je nej. Ja bydlim kousek od ni a obcas ji potkam. Ze SUPERSTAR 2005 je nejlepsi. Je strasne milá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit