Přejít na výpis diskuzí

Jaromír Nohavica

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pesnicka o Brnakoch v cirkuse?

    Cafte, bol som na koncerte na Slovensku v na Cervenom Kameni a hral tam jednu skvelu pesnicku, neviem ju ale nikde najst ani spomenutu - text bol o tom ako sli parta v Brne do cirkusu (ale si to mozno uz aj zle pamatam). Skvely humorny text :). Poznate ju?
    Poslite mi prosim ten nazov pripadne aj viac informacii ak mate *9*
  • super:)

    Jarek ma super pisnicky...ted se mi hodne libi mam jizvu na rtu *14* *14*
  • hanyka

    Re: skvost

    Přesně tak . Ty texty to je super , člověk se nad tím opravdu musí zamyslet ( Kometa )... pár písniček je veselých ale jinak jsou texty smutné a pravdivé !!! Jarek je prostě OSTRAVÁK !!!!!!!!! Jen tak dál !!!!!! Děkuji !!!!!!!!!
  • vtipné video

    mrkněte na vtipné video(aspoň doufám) na:
    http://www.youtube.com/watch?v =m3bquKjNHCQ *1*
  • Re: Jarek by byl asi rád....

    *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • skvost

    Nemám peníze pomalu ani na jídlo, kultuře se vyhýbám, ALE KDYBY PŘIJEL JAREK NOHAVICA K NÁM DO JESENÍKU, DÁM TY POSLEDNÍ ZA JEHO KONCERT, JE NEJLEPŠÍ,ŽÁDNÁ NAFOUKANÁ CELEBRITA *13*
  • hmmm

    komunista to je!!!!!!!!!!! *10* *16*
    donašeč *10*
  • Věra

    Byla jsem na vašem koncertě v Holešeóvě, budou to už 4roky, ale vzpomínky mám doteď.Mám vaše písničky velice ráda.Taky jsem četla knihu od Zdeňka Zapletala o Vás.Máte můj obdiv. Věra *14*
  • jaromir dobre velmi dobre..

    sou um grande fan brasileiro de jaromir , que pena que não consigo comprar seu discos. um abraço a todos pela rep ceska
  • Re: Re: super...

    SOuhlasím *5*
  • Re: prosba

    seru na tebe kravo blba
  • prosba

    Vázeny pane Nohavico,
    dnes 2.1.2009 jsem Vas odpoledne potkala v schopinu v Ostrave a nase pohledy se na nanosekundu setkaly.Vas pohled byl vic nez vlidny. Jsme Vasi velci a oddani fanousci s manzelem.Ale mame v soucastne dobe velice vazne problemy.Napadla me odvazna myslenka,ze byste se mohl stat nasim carodejem dobrodejem.Vim, ze zadam prilis, ale kdyby jste prosim ,az budete v Ostrave nasel jednu vterinu casu a pomohl mi zachranit manzelstvi..Vase oddana ctitelka Lenka.
  • poděkování

    Vážený pane Nohavico,chtěla bych Vám moc poděkovat za vaše písničky.Zvláště za jednu.Právě v ní je tolik pravdy že se to nedá ani vypsat slovy.Je to píseň Kometa.Je to zvláštní, ale právě tahle píseň nám trošku pomohla zvládnout jednu moc smutnou životní situaci.Vážíme si Vás a Vaše písničky jsou pro nás balzámem na duši.Přejeme Vám v novém roce hodně zdraví a úspěchů v další hudební tvorbě.Díky...
  • phiz

    jarda je nahodou supper *14*
  • millagros115

    Re: kolik

    Hodně...:D:D *15* *15*
  • millagros115

    Re: super...

    Jenže milá Markétko, tady nejde jenom o Tři čuníky..........poslechni si mikymauze a pak řekni něco o veselosti.... *13*
  • změna data narození

    datum narození má být správně 7.6.1953!
  • hmm..

    je superrik ja ho posloucham asi 2 roky a nej je peterburg *15* *14* *4* *14* *5*
  • Si super

    No nazdar ja som s vychodneho slovenske a este som nemal moznost byt na vasom koncerte. Boli ste tu v okoli ale v momente sa listky vypredali tak ze som nemohol ist bol som z tiho na .... ale co uz dufam ze budem mat moznost vas niekedy vidiet na zivo Tak zelam vela dobrych textov a skladieb ako do teraz P.S. asi nemate cas odpisovat fanusikom ale bol by som rad aj za par slov . Dakujem
  • Re: chvála

    Milá Jano,plně s Vámi souhlasím jsem rodačka z Ostravy a Jarka přímo žeru a to je mi 60.Díky za fandovství.Jen více takových písniček.Že?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit