Přejít na výpis diskuzí

Jaromír Nohavica

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nelíbí se mi jeho dovysvětlování ohledně spolupráce s stb - vím,že to byla těžká doba ,ale ...
  • rad

    ffdd
  • s.o.s.

    ahoj, mocmoc potřebuju adresu,kde bych mohla panu Nohavicovi napsat lebo aspoň odkaz kde bych tu adresku vyšťourakla. pište mi na mob 736778538 lebo na mejl dori8@seznam.cz je to moc a moc důležitý páč to má být dárek pro někoho kdo je důležitý pro mě, děkuju moc ste zlatí, ale nedělejte si ze mě humor!!! *13*
  • Ahoj,chtěl bych se zeptat jestli někdo z vás nemá písničku Kozel(MP3) od Jarka Nohavici nebo aspoň adresu stránky kde se tahle písnička nachází,hledal sem ji na internetu ale našel sem jen text ale ne MP3,dik moc
  • Ahoj,chtěl bych se zeptat jestli někdo z vás nemá písničku Kozel(MP3) od Jarka Nohavici nebo aspoň adresu stránky kde se tahle písnička nachází,hledal sem ji na internetu ale našel sem jen text ale ne MP3,dik moc
  • OK

    jeho pisnicky jsou na pohodu... *5*
  • Trochu mě mrzí že si někteří lidi myslí že Jarek složil jen Ladovskou zimu a milionáře ale pokud si poslechnete většinu jeho tvorby zjistíte že tam toho má mnohem víc a je dobrej a bezkonkurenční *5*
  • je to fakt skvělej pohodovej clovek mam ho moc rada *15*
  • Jarek je nejlepší zpěvák na celičkém světě. Z písniček se mi nejvíc líbí MILIONÁŘ. Jsem též z Ostravy a proto se mi asi líbí. Je to uplně ten nej. zpěvák a můj velkej idol *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Kretén

    Jaromír Nohavica je ten největší kretén na světě *10*
  • Supr pisnicky

    Jsou to super pisnicky hlavne Ladovska zima.Jo a neni to zadna sracka. *4* *5*
  • hou

    Nemáte nakej veb na nej? *3*
  • Halóó

    Tady to je diskuze o Nohavicovi a né něčem jinym. Tak tu nemusíte mluvit o ňáký Britney atd.!*13*
  • O něm

    Je bezva, je nápaditej a má výstižný texty!A komu se to nelíbí ať mi klobouk políbí *16* ! *1* *1* *1*
  • x

    x *1*
  • Lidi, pan Nohavica nesložil jenom Ladovskou zimu, jak to tu podle některejch vašich příspěvků vypadá! Registruju ho už asi osm let a musím říct, že má mnohem víc písniček, který nemaj konkurenci! *3*
  • opravte mu prosím datumu narození

    Jaromír Nohavica, narozen 7. 6. 1953. *3* *4*
  • este kdyz koukam na ty osobnosti...muzete mi rict jakej idiot muze hlasovat pro britney???dyt je to hloupa slepice ktera neumi slozit ani poradnej text...fakr sorry...ale jako je to prehnany...
  • supr trida...

    jarek je nejvetsi osobnost u nas...a nemuze se s nim nikdo ze zpevaku srovnavat...je to PAN NEKDO
  • Jarku si prostě skvělý zpěvák a nikdo na tebe nemá... *3* Ladovská zima nemá chybu..prostě se ti povedla... *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší