Přejít na výpis diskuzí

Jaromír Nohavica

OSOBNOST 31.12.2006 
177 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skvely szpevak
  • divná úvodní slova nové písně

    Pane Nohavica,vždy se mě líbili a mám rád Vaše texty a písně.Ale s těmi dětmi v textu té technopárty Czechtek jste to notně přehnal.Zajímalo by mě jak podle Vás mohou děti zranit těžkooděnce,najíždět na ně auty,házet zápalné lahve ,koulet na policii zapálené válce slámy atd.To srovnání s událostmi z r.1989 na Nár.třídě v Praze je absurdní.Zamyslete se!!!
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví štěstí a úspěchů *3* *4*
  • Nohavicu jsem začla poslouchat nedavno, asi před měsícem.. Zpočátku jsem ho dá se říct "nenáviděla" ale nějak mi za ten měssíc padl do oka. Je mi sympatický a má hezké písničky. Jsou hodně obsáhlé o textu. Myslím, že kdyby záviselo na zpěvu (hlase)tak by se moc Jarek Nohavica neuživil, avšak jeho písničky jsou krásně obsáhlé a mají hodně do sebe.. Je teď mým hodně oblíbeným zpěvákem :o) sice jsem ho ze začatku moc nemusela ale jeho písnička Tři čuníci byla kdysi moje nejoblíbenější :o) *4* *1*
  • Ladovská zima nemá fakt chybu že jo no nemám pravdu *1* *15*
  • Zdarma písničky

    Je mi 63 roků a děkuji Jarkovi za písničky, které o něčem mluví. UVOLNIL JICH ZDARMA MNOHO! Mnozí zpěváci kmeti mého věku nevědí roupama co dělat a pořídí si 25ti letou dívku a potom na alimenty a ostatní výdaje nevědí co by za CD chtěli. Jarkovi mnoho NEJ.!
  • je to fakt skvělej pohodovej clovek mam ho moc rada *15*
  • Ahoj,chtěl bych se zeptat jestli někdo z vás nemá písničku Kozel(MP3) od Jarka Nohavici nebo aspoň adresu stránky kde se tahle písnička nachází,hledal sem ji na internetu ale našel sem jen text ale ne MP3,dik moc
    • Re:

      zkus i-legalne.cz.... *3* *3* *4*
  • mp3

    pošle te mi prosím mp3 kozel dík
  • skvost

    Nemám peníze pomalu ani na jídlo, kultuře se vyhýbám, ALE KDYBY PŘIJEL JAREK NOHAVICA K NÁM DO JESENÍKU, DÁM TY POSLEDNÍ ZA JEHO KONCERT, JE NEJLEPŠÍ,ŽÁDNÁ NAFOUKANÁ CELEBRITA *13*
    • hanyka

      Re: skvost

      Přesně tak . Ty texty to je super , člověk se nad tím opravdu musí zamyslet ( Kometa )... pár písniček je veselých ale jinak jsou texty smutné a pravdivé !!! Jarek je prostě OSTRAVÁK !!!!!!!!! Jen tak dál !!!!!! Děkuji !!!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit