Přejít na výpis diskuzí

Jaroslava Obermaierová

OSOBNOST 20.12.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážená paní herečko Jaroslavo O.,
    přeji Vám moc zdravíčka a pohody.
    Brzy se dejte dohromady, ať Vás to moc nebolí.
    V Ulici hrajete opravdu skvěle, mám Vás moc ráda.
    Sleduji Vás na obrazovkách hodně dlouho.
    Měla BYSTE DOSTAT NĚJAKOU CENU ZA NEJLEPŠÍ HEREČKU STOLETÍ.
    Hrajte dál. Jste skvělá.
    S pozdravem Petra V.
  • je dobrá herečka, v ulici mě fakt s Lumírem baví,nebýt tam těch dvou,tak je seriál nudný
  • Chtě bych popřát Paní Obermaierové k svátku hodně štěstí, hlavně zdraví, aby byla štastná a spokojená Vše nejlepší Paní Herečko!
  • Nechápu, proč jim nedáte pokoj! Nic o jejich soukromém životě nevíte! Paní Obermajerová je super.
  • Herečka silně spojená s komunisty, hlavně major Zeman
    • Milí Jendo. Zkusil jste psychiatrii??? A nebo nesoudit. Nesud a nebudeš souzenej. Jeníčku, zamysli se sám nad sebou a pak můžeš soudit. Je mi tě líto!
      • Jeníček má asi přátelé.
        • Tak to jsem rád.že Jeník nemá přátelé. Ani se nedivím!
  • Poslední dobou moc namyšlená stará dáma.Vyjadřovat se takto o zesnulé p.Hanušové je neprofesionální a prostoduché.
  • Výborná herečka ....a ještě přidávám pochvalu.... Kdo pomáhá opuštěným zvířatům dávám palec
  • vyborna herecka. Nejlepsi film : Kladivo na Carodejnice
  • Strašidelně nesympatická ženská. Samo o sobě vypovídá fakt, že vzala roli manželky majora Zemana. Soudružka s rudou knížkou hrající lidský odpad jak za totáče, tak teďka.
    • Každý herec hrál někoho - myslí vám to vůbec?Chtěla jsem psát dál, ale hnup stejně nic nepochopí. *6*
    • Ty p... co to píšeš za bláboly. Sám si úplnej odpad. Promiň nemůžu tě srovnávat s dámskym přirozenim protože to je narozdil od tebe užitečné ústrojí....
    • Vy musíte mít hodně nízké IQ :-D
  • Paní Obermaierová je sympatická paní,moc příjemná a taky hezká

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit