Přejít na výpis diskuzí

Jaroslava Obermaierová

OSOBNOST 20.12.2007 
34 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane KRTEČKU!
    Musím reagovat na váš mejl a odpovědět vám, že vaše urážející a přiblblá otázka, zda je ve skutečnosti paní Obermaierová slepice ???!( ... cituji vás ..) je vrchol drzosti !!!! Co si to dovolujete ???? Co jste v životě dokazal vy ???..... a musím vás Krtečku ujistit, že ve skutečnosti je to úžasná a velmi vzdělaná a moc milá dáma !!!! Jedna z nejlepších hereckých ikon v naší zemi, je to herecká legenda našeho hereckého světa , naší divadelní scény, což vám určitě zjevně nedošlo a nic neŕíká, vy nulo, tak přestaňte urážet, když sám jen nosíte kalhotky a rýpete se v hlíně Krtečku a evidentně v hlavince nemáte nic! Popřemýšlejte, to vám dêlá dobře někoho urážet ??? Gabra
    • Přijde mi docela neadekvátní tu někoho nazývat nulou. Uznávám, že dotyčný, který takto okomentoval Jaroslavu Obermaierovou nemá v hlavně úplně jasno a jeho " email " jak zde zmiňujete bych považoval spíš za chuť se zviditelnit.
      Každopádně mi přijde celkem o ničem, když se tu dohaduje banda lidí a píšou o sobě, že jsou slepice a nuly - když se všichni skrývají za anonymy.
      Jaroslava Obermaierová má za sebou dobrou hereckou kariéru a v naší zemi je uznávanou herečkou ať už kvůli nynějšímu seriálu TV NOVA - ULICE, nebo různé filmové tvorby. Každopádně si myslím, že zde není potřeba vytahovat své subjektivní pocity jako pan anonymní krtek. Pokud máte všech deset pohromadě, necháte si své hloupé poznámky pro sebe i na veřejném chatu, kde mají možnost vyjádřit se naprosto všichni.
      Michal C. *3*
  • PROSÍM MŮŽETE ZVEŘEJNIT VAŠÍ EMAILOVOU ADRESU PANÍ OBERMAIEROVÁ, ráda bych vám napsala a nikde nemohu sehnat vaši emailovou adresu na vašich webových strankách, prosím neznáte ji někdo. Děkuji a hezké dny. Gabra
    • Renysek12
      Co když nemá emailovou adresu...?
  • Paní Obermaierová hraje drbnu a slepici tak vešohodně, že se až nechce věřit, že to hraje. Musí mít k tomu vlohy. zajímalo by mě, jaká je v civilu. Taky slepice?
  • Hraje v ulici peknou drbnu *14* *14* ste dobra
  • Po shlédnutí nové Všechnopárty s panem Šípem mi je paní JO ohromně sympatická,připadá mi ,že s ní musí byt velká legrace.Moc bych ji chtěla znát osobně.Přeji moc a moc štěstí. JŽ
  • naše nejlepší herečka co nemusí řešit komunistickou minulost . to je zvláštní co a je pořád v kurzu FANDÍM JÍ *3*
  • Všechno nejlepší,hodně zdraví a štěstí *1* *15* *3* *4*
  • Milá Jaruška, do Nového roku 2012 Ti želám pevné zdravie a veľa veľa šťastia v celom Tvojom ďaľšom osobnom živote.
  • Přání

    Paní Jaruško,Vše nej......k Vaším dnešním krásným narozeninkám,hodně štěstí,ale hlavně zdraví.Jste výborná Paní herečka,které si velmi vážím.A to co děláte pro děti ZTP,tak to klobouk dolů.Sama mám doma slabozrakého syna,takže vím co to znamená.Přeji Vám hodně krásných rolí a hlavně osobní pohody.Karin.
  • narozeniny

    Milá paní Jaruš
    Gratulace k dnešním narozeninám
    hodně štěstí,zdraví a spokojennosti. *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit