Přejít na výpis diskuzí

Jason Dohring

OSOBNOST 16.2.2007 
80 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jason

    ty jo on je tak strašně krásnej je to nejhezčí chlap kterýha sem kdy viděla on ja prostě slďoušek *14* *14*
  • ..

    Takže za prvý ......mě je jedno že urážíte Jasona .....já mám na něj vlastní názor *3* za druhý.....snažím se studovat .....něco dokázat abych se mohla odstěhovat z tohohle zapadákova!!k amíkům!!!! A bejt zazobaná!!!!a užívat si života!!!!a mimochodem od čeho sou rozvody!!!a když už v tý ámošce budu ....tak proč nenavštívit jasona?tam je to zcela běžné *3* ...ale to se krávám jako vy nikdy nemůže stát .......vy radši budete kidat hnůj *1* ,nebo chodit...za pětku *1*....za třetí mé jméno mi vybrali rodiče....to méno mám ráda....a jinak bych se ani jmenovat nechtěla!!a příde mi fakt hnusný že zacházíte až takhle daleko!víš už to že si dáš přezdívku koki nebo lulu ...ježíš ty si fakt divná......!!!!....a za čtvrtý!!!je vidět že si osamocená ,nikdo tě nechce *1* a tak se snažíš zabavit tím že na internetu zbaběle nadáváš!!protože kdyby si neměla mindrák....že si sama a že tě nikdo nechce ...tohle nadávání by tě ani nenapadlo *3* na to by si ani neměla čas *1* ps:lulu a koki vím že ste jedna a ta táž osoba *1* a chci ti říct že absolutně neumíš skládat básničky víš kdyby to mělo hlavu a patu a rýmovalo by se to tak by mě to i naštvalo ale tomu co si napsala sem se ze srdce smála *1* *1* *1* *1*
  • duncan

    a duncan se vam nelibi takovej sexy chlap jeho prezdivka je teddy bear *14*
  • Petice!!

    Prosím všechny kdo nesouhlasí s koki a lulu at napíší!!!!......KIŠUDIŠU!!!... ...věřte!!!fungujeto!!!!v dávných časech to působilo na démony *16* ..................věřte mi !!! *4* a nezapomente kišudišu!!!!!
  • :*

    Happy birthday....
    Je to opravdu krsný chlap... Taky sem ho poprve viděla ve Veronica Mars... I Like you :* *14* *14* *14*
  • jason

    je to ten nejosklivejsi chlap co jsem kdy videla,je tak hnusnej a ve veronice mars je jako debilllllll
  • Logen

    Jason je strááášně moc sladkej.Kdo se mnou souhlasí? *14*
    • Re: Logen

      jasný souhlasim !!! *14* ......máte někdo třetí řadu veronici mars? *7*
    • Re: Logen

      Já!!!!! Všemi destei co mám na rukách a vlastně i na nohach. takže všemi dvaceti!!! *1* *14* *14* *15* *15*
  • Miluju ho!!!!!!!!

    Miluju Logana :-*:-* fakt muj milášek!!!!!!!!!!! *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: Miluju ho!!!!!!!!

      nielen tvoj milujem ho
  • Wow!! ;)

    Je to kus!!!! *14* Velmi se mi líbí a je dost sexy,komu se nelíbí:,, Ať si ví co políbí!!!'' *13* *10* *16* *5* Myslím že má krásnej usměv a rajcovní postavu i ty ksichtíky co háže jsou .... Prostě mě dostal! *3* I Love you!!Kdo má s ním nějakej film nebo něco ať mi please písne!!!Thank you bye

    *4* *3*

    PS:Nechápu lidi co sem píší a urážejí TY co ho maj rádi... *8*
  • je sexi

    je sexi velmi a je krasny nenapisem ze som sa zamilovala do jasona ale do logana a myslim ze vsetky tu co o nom pisu ze ho miluju nemiluju jeho ale logana logana videli vo veronike marsovej a spoznali jeho postavu ktoru hra a nie jeho to ze sa donho zamilovala moze povedat len jeho manzelka ktora ho skutocne pozna aj mne sa velmi paci............ *14* *14* *14* *4* *4* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit