Přejít na výpis diskuzí

Jason Momoa

OSOBNOST 5.1.2008 
51 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • .luci.

    ?!?

    Můžete mi prosím,prosím někdo napsat název kapely,která doprovází videoklip Ronon Dex?!?Je to celkem slušný nářez,tak si chci najít víc... *5* Díky moc!!!
    • Re: ?!?

      u toho klipu je to napsáno
      Breaking Benjamin - název skupiny
      Blood me away - název klipu
  • >:O

    Proč tohohle chuděru vybrali jako Conana do nového filmu Conan the Barbarian? Kterej blb dělá casting? *16* *16*
    • chtěla bych vidět tebe ty chudaku zavidíš mu jak je krasnej i to jeho tělo beztak si nějakej chudáček hubenej bez svalové hmoty co nikdy neměl ženskou to proto ho haníš je to nejkrasnější muž na planetě!!!!!!!!!!!!tak běž kritizovat někam jinam nikdo na tebe není zvědavej lepšího herce na to neznám lepší tisíckrát jak ten co ho hral předtím Schwan.*16* tak sbohem *16* *16* *16* *16*
    • Re: >:O

      ..tebe bych chtěla vidět, nebo raději ne,on je super
    • Re: >:O

      Zdá se,že nejsi zrovna fanda Jasona Momoi co?Pokud jsi ale četl(a) knihu musíš přeci vědět,že se v ní nikde nepíše,že je Barbar Conan hora svalů!!Jsem si jistá,že Jason může dost překvapit!Větší problém vidím tedy rozhodně v režiji!!Marcus Nispel ten film 100% pohřbí!!!
  • hezky

    Je heeeezkyyy!!!! naaadhernyyy!!!!!! a budu se hadat se vsema z nasí třídy, potoze on je a je hezkyy!!!! *15* *14* *14* *14*
    • Re: hezky

      hele děcka já jsem už dospělá *1* ,mám děti a...a tendle chlap je to nejkrásnější, co jsem kdy viděla!Chlap jak má bejt.Smekám. *14*
    • bobana

      Re: hezky

      Máš recht!Je suprovej!Úžasnej!
  • SUPER ZPRÁVA

    Pro milovníky Jasona Momoi mám SUPER zprávu!HBO připravuje nový fantasy seriál HRA O TRŮNY (GAME OF THRONES).Pilotní díl režíruje Thomas McCarthy a Jason si zde zahraje Khala Drogo.Viděla jsem fotomontáže herců do jejích rolí a Jason je opět k SEŽRÁNÍ!!!JUPÍÍÍ
    • Re: SUPER ZPRÁVA

      jú, už se těším
  • Jason

    Tak dneska je tomuhle borci třicet. Dneska chlastám na Ronona *15*
  • kniha

    ahuj, nevíte někdo, kde bych sehnala třeba jen název nějaké jeho knihy?
  • Prosba

    Neviete mi poradit adresu kam si mam napisat o autogram Jasona Momoa.diky
  • renata72

    no tohle

    Tak tady je takový nádherný chlap a nikdo ho nechválí *5* . Koukám na SG Atlantis co stahujem z netu a s těma dredama je tam neskutečně přitažlivej *14* . Někteří chlapi, jak jsou moc mladí, tak nic moc, ale čím jsou starší tak mňamy mňam *1* .
    • Re: no tohle

      STARGATE sleduji uz od...ani nwm Jason je hrozně krásnej uza a vubec *14* *14* mam uz i dokonalou prezdivku Wraithka ale za tim co se nam libí si musime stat!!! *4*
      • Re: Re: no tohle

        Mám 3 syny 18,17 a 7 a všichni,celá rodina Atlantidu doslova hltáme, včetně taťky, prostě celá rodina!Sledujeme každý díl několikrát a valíme bulvy,všichni!Malí i velcí.Holky i klucí...fakt je to dost dobrý...a tohle nám nikdo nevezme. *3* A navíc, my máme Ronona doma,můj syn(17) je mu neuvěřitelně podobný.To se mám,co? *1*
        • Re: Re: Re: no tohle

          vazne? Tak to rozhodne chci jeho cislo :D
        • Re: Re: Re: no tohle

          vazne? Tak to rozhodne chci jeho cislo :)
    • bobana

      Re: no tohle

      Chválím,chválím, je fakt dobrej!
    • Re: no tohle

      davam ti za pravdu.zo zaciatku ma to nebavilo,ale uz ma to chytilo.Pozerala som vsetky diely .SGC1.teraz som zavisla na atlantide.takych ako Jason alebo Michael Shanks mozem!! *14*
    • jitulie

      Re: no tohle

      opravdu je neskutečně přitažlivej...úplně se mi líbí...dredy mu seknou...je hrozně sexxxy...ale moc lidí si to nemyslí...a nechápu proč...stejně jako proč mají něco proti stargate!!! *16* musíme bránit to co nás baví!!! *13*
      • Re: Re: no tohle

        Úplně souhlasím!
      • Re: Re: no tohle

        no to teeeda jo!!!! stargate je nej seriál jaky znám akorát škoda že atlantidu ted uz davaji jen o vikendu..... *9* *9*
      • Re: Re: no tohle

        milujem ten serial,a to uz mam cez40rokov.Stargate SGC1 bola moja srdcovka,ked to skoncilo bola som nestastna,teraz som zavisla na Atlantide,pozeram dennodenne na AXN *14*
        • Re: Re: Re: no tohle

          já jsem na tom podobně, atlantida se neuvěřitelně povedla!Mistrovské dílo, plné lidskosti,fantazie i napětí, skvělá práce, úžasné výkony a Ronon je nezapomenutelný a neopakovatelný.Komu se to nelíbilo je nejspíš trouba.Nejspíš omezený trouba,který toho moc nepochopil.A jak my se tam našli,tak daleko, v cizí galaxii,což? *3*
        • bobana

          Re: Re: Re: no tohle

          Přesně moje řeč,po STARGATE mám také závislost na Atlantis a to je mi ještě víc.
    • Re: no tohle

      Pripojujem sa k tvojmu nazoru cim je Jason starsi tym je peknejsi len by ma zaujimalo ci je este stale so Simmone Jade Mackinnon lebo som citala ze su zasnubeny a vzapati som si precitala ze ma Jason dieta s Lisou Bonet tak som mierne v pomykove, ze jak to teda je.
      • Re: Re: no tohle

        Také se musím připojit!Jason je NÁDHERNÝ KUS CHLAPA!!!A jen doplním,že dnes už má s Lisou Bonet dětičky dvě!Holčička se jmenuje Lola Iolani Momoa (27.7.2007) a chlapeček se jmenuje Nakoa-hltat Manakauapo Momoa (15.12.2008)
        • .luci.

          Re: Re: Re: no tohle

          Celé jméno Jasonova synka je NAKOA-WOLF MANAKAUAPO NAMAKAEHA MOMOA.A Jason je celým jménem JOSEPH JASON NAMAKAEHA MOMOA,ale to si všichni vědí *3*
        • Re: Re: Re: no tohle

          Musím se opravit!Lola Iolani Momoa se narodila 23.7.2007!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit