Přejít na výpis diskuzí

Jayk3M

OSOBNOST 13.3.2008 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jayk3m:-¨*

    jooooooo... JAYK3M je proste bozi... upe skvely songy a on je tky upe skvelej a peknej:-* Jen tak dal Jayku3m:)) *3* *3*
  • Jayk3M <3 <3!!

    Jayk3M je dokonalej,nejwíc boží ty jeho písničky jednou mi kamarádka Kačka poslala písničku a od tej doby ho poslouchám <3 <3 nejlepší písnička co složil je Mala Prodavačka Zápalek,Jayk3M je fakt nejlepší..At si každej myslí co chce na to má právo ale on je nejlepší zpěvák co existuje !!!Jeho písničky mi vždycky zvednou náladu :))...Chtěla by sem ho vidět na živo...:))**..!
    Nejwíc on :)****...!!
    • Re: Jayk3M <3 <3!!

      To jsi ještě neslyšela ostatní písničky.
  • Jayk 3m

    je úžasnej lepší než eminem to protože si sám píše texty,který sou krásně procítěný a je vidět že si tím prošel.Třeba dokonalá rodina ten text je...no prostě nemám slov vždycky když mám depku tak si pouštím tuhle písničku a vzpomínám jaké to bylo když sem něco podobného prožívala já *9* on je nejlepší asi ho miluju *14*
    • Re: Jayk 3m

      pro TeRinqa:
      Ty ses asi posrala ne? :D nějaká Emo sračka je podle tebe lepší než Eminem? :D Eminem vydává každej rok něco, tento prd vydal jen 2 alba a nemá ani zdaleka ta dobríé texty jako Eminem :))
      • Eminem možná vydává každej rok něco ale všechny jeho songy jsou srajdy na jedno brdo :P Písničky Jayk3M jsou každá o něčem jiným.Texty dávaj smysl...Jayk3M nezpívá o tom jaky je borec a jak dá všem přes hubu.
        Jayk3M <3
      • Re: Re: Jayk 3m

        Jo jasně eminem si o sobě myslí kdo ví co...Nemá u mě místo..! Jayk aspoň nezpívá o tom jak je strašně drsnej a netouží po tom aby se před ním všichni klanily!..myslim si teda já..a jestli máš něco proti EMO stylu tak to máš co dočinění se mnou taže si dej pohov!!!
  • Jayk3m <3

    On ? Je dokonalej <3 Jou ! ... Není jak ostatní .. je výjmečnej :) UÁÁÁ závidím každému kdo ho zná nebo ho kdy viděl ! :D <3 *14* *14*
    • Re: Jayk3m <3

      Přesně!!!:))..Moje řeč
  • Jayk3m♥

    Jayk3m..♥..Jaký písničky se vám od něj nejvíc líbí..?;) Už nevím co mám stahovat..♥..Díky:P ..JaNčíí♥
    • Re: Jayk3m♥

      tjn...a hele jak se jmenuje svym jmenem?? :O :D odepis mi na mail dekuju pa.Kikuušš *4*
  • info

    Ahojte.
    Prosim Vas,viete mi pomoct?Hladam jednu piesen od Jayk3m,nepoznam nazov,ale spieva tam o tom,ze chalan zabil svoje dievca v spanku,nepamata si to a vo vezeni si podrezal zily ziletkou.Vravi vam to nieco?Dakujem vopred za odpoved e-mailom.

    Dakujem
  • Seš nejlepší spěvák na světě.

    Si nejlepší a hlavě nepřestávej spívat!
    Jodno bych chtěl být jako ty. *5* *5* *5*
  • I love You

    jayk3m *14* je upáááááá mrtěěěě božíííí
    ja ho upa total zbožnuji a ty který ho znaj tak těm závidím *1*
    *4* prostě nejkýýýý kluk na světě a dokázal že není nějaká nula jak si o něm spousta lií myslí dokázal *3* *1*
  • :)

    Jak sou ty písničky procítěný.. To je tak někdo neumí vžít se takhle do songu.. Je fkt dobrej! :)
  • Vše nej..

    Všechn nejlepší si skvělěj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit