Přejít na výpis diskuzí

Jayk3M

OSOBNOST 13.3.2008 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • domiino

    HLAVNÍ FOTKA

    Ahoj, prosím Vás.. To na ní hlavní fotce není Jayk3M, ale já. Už mě to začíná štvát a asi se ohradím někde na vyšších místech.
  • Proboha

    Bože můj, všechny jste do něj hrozně udělaný, která z vás si všimla, že to na tý hlavní fotce neni on?!
    • Re: Proboha

      jono to je pravda... *3*
  • ....

    To ste do něj tak šílený já jsem jeho sestřenka a to mi stačí!! *3*
    • Re: ....

      ty nejsi jeho sestřenka to je jasný protože on se nejmenuje Nekonečný ale KONEČNÝ!!!!!!!!!!!A právě kdyby si byla jeho sestřenice tak by si měla jiný příjmení než on to tě nenapadne??? *7* tak až se příště budeš chtít vychlubovat,že si příbuzná nějakýho rapera tak si nejdřív promysli aby ta lež nebyla tak průhledná *15* omg ty si kráva *8*
    • Re: ....

      si ze mne delas pr*** ze ses jeho ssestrenka
  • ???

    čau, když Jayk3M je styl rap, myslíte že nějaký metalista by mohl poslouchat jeho? *9* mě se líbí,zpívá dobře a má pěkný písničky,ale toto by mě fkt zajímalo,díky za jakoukoliv inteligentní odpověď! *3*
    • Re: ???

      jestli seš metalista tak to vůbec nevadí každej si přece může poslouchat co chce ne??? *4* Nwm třeba se budu zdát reta rdovaná já tobě *9* ae tak mě se líbí punk,pop a nejvíc asi hiphop a rap
  • l.e.n.k.a

    Jayk3m je boží

    Jayk3m je prostě boží je hezke ma hezký texty a hezky spíva,no řikam prostě boží
  • pliincess

    dokonalej

    jestli in neni dokonalej ta ja mevim kdo je ploste on nejlrpsi dokonalost sama osobe jayk3m 4ever
  • oficialn stránky

    ahoj... on je uplně bestovej... a jeho oficiální stránky... jayk3m.ic.cz
  • Jayk3M

    Ahoj, Jayka mám moc ráda a je upa dokonalej! Jestli se o něm chceš dozvědět víc, klikni na:
    www.zacefronvanessahudgens.blo g.cz
    *3*
    • Re: Jayk3M

      Souhlasím .. je dokonalej *14* :))
  • božíííí

    on?uplně nejvíc dokonalej je uplné mega krásnej a ty jeho písničky?nejlepší poslouchám je od rána do večera.......zbožnuju ho !!!!!<333333333
  • oN

    Milujuuuu on jeho songy ty nej:-)chci ho vidět na živooo můj sem..on nejlepší kluk co znám zbaštim hooo xD *14*
    • lusicek

      Re: oN

      souhlas až na to že nesnášim ty pipky co říkaj že je to nejlepší kluk OK beru když snim někdo kecal na koncíku ale jinak ne jinak je to jen nejlepší raper a nejhezčí kluk
      • Re: Re: oN

        nejlepší není ani v nejmenším ... je jen další raper kterej se zatím snaží repovat i když v některých chvílích mám pocit že je chlapec uplně jinde .... třeba to jednou někam dotáhne *4* *4*
        • Re: Re: Re: oN

          treba to teda nee on to urcite nekam dotahne je proste bozi!!! *4*
          • Re: Re: Re: Re: oN

            on je nejlepsi a nejuzanejsi kluk na svete *3* a chtela by sem ho nkdy vydet nAzivo!!!!on je bozii!!!!!! a je nejlepsi *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit