Přejít na výpis diskuzí

Jayk3M

OSOBNOST 13.3.2008 
178 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaykova stránka

    jaykova stránka na facebooku http://www.facebook.com/pages/Anti- JAYK3M/195275715231
  • nejlepčííí

    Jayk3M je nejlepčííí...jeho pisničkýý posloucham každej den je plstě sQeléééj...MLJH :-* *14* *3*
  • neezy

    The best

    Prostě....Jayk3m je drsnej...prostě to je něco jedinečného...to se nedá nějak vyjádřit...Prostě on má ten sakradobrej styl! A dokáže mě zaujmout...nevím čím to je. Hoperům / i když ani není uplně hoper/ jsem se smála...ale jeho prostě poslouchám...nevím čím to je..
    • lusicek

      Re: The best

      Jo u všech ostatních to má obsah děvky, drogy, chlast a drahý hadry u něho ne proto se to taky nemůže zařazovat do normál rapu
  • martinah

    jayk3m

    tenhle zpevak me zaujal svoji otevrenosti k svetu vlastne zpiva pisnicky ze zivota a jen tak nekdo nezpiva je to neco jako hip-hop a rap *4*
    • lusicek

      Re: jayk3m

      Jo je to emo-rap takže něco jako rap a rap je něco jako hip-hop! Vlastně Jayk je jako s-core *3*
      • pulnoc140

        Re: Re: jayk3m

        No,ukazuje hodně svlj názor a za to ho i obdivuju,ale jinak má moc hezký písničky *4*
  • lusicek

    Hlasujte

    http://www.abrimpy.cz/top-start/ Ahojky to je odkaz na hitparádu v který je Jayk tak prosím hlasujte denně můžete poslat 3 hlasy a nezabere vám to moc času tak aspoň ukážem světu kdo je Jayk takže každý den mu přidejte 3 hlasy budu vám moc vděčná!!! *1* *3* *5*
    • martinah

      Re: Hlasujte

      AHOJIK POSLALA JSEM MU ASI 5 HLASU A SLOMI TO FURT MOZNA BYCH TAM BYLA AZ ZEJTRA *4*
      • lusicek

        Re: Re: Hlasujte

        To je divný *7*
  • kikinqa

    Jayk3M

    Jayk3M..je best človíček...píše hudbutak jak ji cítí...a jak se mu líbí...a to je sqelé...obdivuji ho a taky Miluji *14* *14*
    LOL: asi je to tím že on dokáže svoje pocitys vyjádřit lidem... a nebojí se svéemoce dát najevo... i za tohle bysme ho mohli obdivovat třeba...
    • martiiinqa

      Re: Jayk3M

      to jo přesně '! *14* *1*
  • Jayk3M

    krásnej on i jeho songy *14*
    • Re: Jayk3M

      On prostě je ten neej,muj oblibenej,a taky frajirek *14* *14* *14* *14* *14* miluju ho *14* *1* *1* *1* *1*
  • LOL

    Nic proti, ale on není jediný kdo měl špatné dětství... Pořád se jen a jen odkazuje na to co si prožil... Ty vole mám pocit, že je chudák asi z Afriky...

    Co si tak hrozného prožil. Fajn, hezké skladby, supr hudba, ale kolikrát se fakt chová jako největší dement. Viz. narozeninové video a arogance!

    Jediný chudák na celém světě... - no ale jinak supr reklama
    • lusicek

      Re: LOL

      Vůbec s tebou nesouhlasím a ohledně toho videa tak se nedim si zdokumentoval jen svoje 18tiny a byl tam ozralej a kdyz se na to kouknul tak mu to prislo vtipny no komu by to neprislo vtipny kdyz by si to prozil zhe??? *9*
    • maltinqa

      Re: LOL

      Jo hele..neni chudák z Afriky..jako na jednu stranu s tebou souhlasim..neni jedinej kdo si prožil hnusný dětctví...ale jön prostě má furt ten vztek v sobě a tou hudbou se to zněj nejakym zpusobem dostawa..kazdej mame swoje hobby ze jo..on hold trochu prorazil..pokud si poslechneš poradne jeho skladby tak zjistis o si prozil..a docela se mu nedivim ze se na to odkazuje..neni lehky se s tim wsim wyporadat(ne pro kazdyho taky..sem to nemela zrovna lehkya dodneska sem se s tim nevyporadala)..a jeho narozeninove video..no jo docela ulitli..ae tak nemyslim kdo je jedinej kdo se zridi na 18tiny.×)
  • Můj názor na JAyk3ma

    ahoj...mě s esice jayk líbí taky..ale..nevzhlížim k němu jako k modle..oki..je to super zppěvák s esuper songama,ale nechci si vytvářet lásku,když vím,že se s níjm tčeba ani nikdy neuvimím..radši žiju mnou a součastností...sice nad jeho songama usínám..ale nepředstavujuu si,jak tam ležíme spolu..tyhle holky nechápu...mno nic...uá s evám někdy ozvu..docela bych s jaykem pokecala,,abych zjistila,jestli je tak super,jako jeho songy=)pa kíka=) *3*
    • lusicek

      Re: Můj názor na JAyk3ma

      Je to si člověk kterýho poslouchám nejčastějc ždycky mi to u někoho vydrželo tak 3 měsíce ale Jayka poslouchám už cca rok a půl až 2 roky a líbí se mi vzhledově a to všechno ale jako že bych si představovala že s ním leim v posteli bo tak to ne akorát si čas od času představim jaký by to bylo ho jednou potkat *3*
    • Re: Můj názor na JAyk3ma

      souhlasim s tebou je mi ho taky lito prozil si svy a ja ho chapu a jeho skladby si rada poslechnu kazdy den jo setkani s nim by nebylo spatny meli by jsme si co rict:( *9*
  • PRO TEBE

    Strasne uzasnej klucina.Hlavne mocinky peknej.JEHO PISNICKY JSOU BOZI. *14*
    • Re: PRO TEBE

      Jayk3m je prostě užasnej má vubec nějaký kocerty,pokud ano kde???Jeho písničky mi totiž změnily život ráda bych mu poděkovala *3* *3*
      • maltinqa

        Re: Re: PRO TEBE

        koukni na www.bandzone.cz tam mas wypsany konciky..a ted bude na bandzonefestu...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší