Přejít na výpis diskuzí

Jayk3M

OSOBNOST 13.3.2008 
178 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • lusicek

    Ach můj bože

    no jasný zbožňujem a to je asi tak vše co sem napíšete viťte to všichni víme že ho tady všichni máme rádi jestli chcete milujem, zbožňujem, ale tak taky pište něco normálnějšího moc vás o to prosím *9*
  • babushenkaa

    Miláček

    Ploste jayk3m je upec mock klasnej Miluju ho ploste ty jsi nejky mas super texty upec smutny ae to je prave klasny njn ploste byl jsi jsi a budes nejky kluk na světe MT *14* jsem se ploste zamilovala do tebe MUCKY *14* *14*
  • neeeeeeeeeeej

    woooooooooow je nejwiiic pekneeeeeeeej a ty jeho tracky sou upa kuasnyyyyy a nekdy u nich aji breciim kdyz je mi fakt na nic *14* *14* *14*
  • lissa12

    miluju tě

    ahojky preju ti vse nej.nej.nej. k narozkam!!! tve songy upe miluju jako tebe drz se!!! mtmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmr!!!!!!!
  • ????

    ja ho neznam a vuuuubec mi to nevadi..heh...to je jeden z tech ***** co si o sobe mysli ze umi vsecko nejlip..mno az budes trochu znamy tak na tebe mozna zmenim nazor...zatim si mi uplne u ***** *3* *15*
    • maltinqa

      Re: ????

      tak dyž tri je uplne u **** tak proc lezeš na jeho profil??jako se chceš udelat zajimavou že mu tady budeš nadávat..dyž ho vůbec neznáš?
  • michalka1994

    Narozky!!!

    Všechno nej k nározkám !!!!
    Tvoje songy sou uoe krásnýý!!!!!
    seš šikovnej!!
    Si Bestovej Klučina
    Já ti tleskám !!!!! *14*
    Skláním ti poklonu!!!!!! *3*
  • narozkyyy

    mirek ma denska narozkyy:o)vše nejj mirdoooooxDi love youuuu *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • zdenisek

    Jaykovi narozky

    Tak konečně je to tu. Zejtra to vypukne. Sladkých 18. Mouc tě máme rádi Mirečku. Jsme tu pro tebe stejně jako ty pro nás. všechno nejlepší a hodně úspěchůůů. Užij si to. Jinak v obrázkách máš odemně obrázek *4* . Mám tě ráda
  • bestownii

    woow mocinky ho lafinkuuju jae upa nejwiic pekneej pjostee zheru hooo.... *14* *14* *14* *14*
  • love

    jay3m je upwe nejfic pěknej užasnej tracy vo něčem atd... *14* *14* :-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší