Přejít na výpis diskuzí

Jayk3M

OSOBNOST 13.3.2008 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Re: ???

    jestli seš metalista tak to vůbec nevadí každej si přece může poslouchat co chce ne??? *4* Nwm třeba se budu zdát reta rdovaná já tobě *9* ae tak mě se líbí punk,pop a nejvíc asi hiphop a rap
  • Jayk 3m

    je úžasnej lepší než eminem to protože si sám píše texty,který sou krásně procítěný a je vidět že si tím prošel.Třeba dokonalá rodina ten text je...no prostě nemám slov vždycky když mám depku tak si pouštím tuhle písničku a vzpomínám jaké to bylo když sem něco podobného prožívala já *9* on je nejlepší asi ho miluju *14*
  • Re: Jayk3m♥

    tjn...a hele jak se jmenuje svym jmenem?? :O :D odepis mi na mail dekuju pa.Kikuušš *4*
  • Re: ....

    si ze mne delas pr*** ze ses jeho ssestrenka
  • Re: Re: Re: Re: oN

    on je nejlepsi a nejuzanejsi kluk na svete *3* a chtela by sem ho nkdy vydet nAzivo!!!!on je bozii!!!!!! a je nejlepsi *14* *14* *14*
  • Re: Re: Re: oN

    treba to teda nee on to urcite nekam dotahne je proste bozi!!! *4*
  • Jayk3m <3

    On ? Je dokonalej <3 Jou ! ... Není jak ostatní .. je výjmečnej :) UÁÁÁ závidím každému kdo ho zná nebo ho kdy viděl ! :D <3 *14* *14*
  • Re: Jayk3M

    Souhlasím .. je dokonalej *14* :))
  • Jayk3m♥

    Jayk3m..♥..Jaký písničky se vám od něj nejvíc líbí..?;) Už nevím co mám stahovat..♥..Díky:P ..JaNčíí♥
  • info

    Ahojte.
    Prosim Vas,viete mi pomoct?Hladam jednu piesen od Jayk3m,nepoznam nazov,ale spieva tam o tom,ze chalan zabil svoje dievca v spanku,nepamata si to a vo vezeni si podrezal zily ziletkou.Vravi vam to nieco?Dakujem vopred za odpoved e-mailom.

    Dakujem
  • Seš nejlepší spěvák na světě.

    Si nejlepší a hlavě nepřestávej spívat!
    Jodno bych chtěl být jako ty. *5* *5* *5*
  • I love You

    jayk3m *14* je upáááááá mrtěěěě božíííí
    ja ho upa total zbožnuji a ty který ho znaj tak těm závidím *1*
    *4* prostě nejkýýýý kluk na světě a dokázal že není nějaká nula jak si o něm spousta lií myslí dokázal *3* *1*
  • Re: Proboha

    jono to je pravda... *3*
  • :)

    Jak sou ty písničky procítěný.. To je tak někdo neumí vžít se takhle do songu.. Je fkt dobrej! :)
  • Vše nej..

    Všechn nejlepší si skvělěj
  • domiino

    HLAVNÍ FOTKA

    Ahoj, prosím Vás.. To na ní hlavní fotce není Jayk3M, ale já. Už mě to začíná štvát a asi se ohradím někde na vyšších místech.
  • Proboha

    Bože můj, všechny jste do něj hrozně udělaný, která z vás si všimla, že to na tý hlavní fotce neni on?!
  • Re: Re: oN

    nejlepší není ani v nejmenším ... je jen další raper kterej se zatím snaží repovat i když v některých chvílích mám pocit že je chlapec uplně jinde .... třeba to jednou někam dotáhne *4* *4*
  • ....

    To ste do něj tak šílený já jsem jeho sestřenka a to mi stačí!! *3*
  • ???

    čau, když Jayk3M je styl rap, myslíte že nějaký metalista by mohl poslouchat jeho? *9* mě se líbí,zpívá dobře a má pěkný písničky,ale toto by mě fkt zajímalo,díky za jakoukoliv inteligentní odpověď! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit