Přejít na výpis diskuzí

Jayk3M

OSOBNOST 13.3.2008 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • l.e.n.k.a

    Jayk3m je boží

    Jayk3m je prostě boží je hezke ma hezký texty a hezky spíva,no řikam prostě boží
  • pliincess

    dokonalej

    jestli in neni dokonalej ta ja mevim kdo je ploste on nejlrpsi dokonalost sama osobe jayk3m 4ever
  • ?!

    No hezkej je ...pekne zpiva..ale nejkrasnejsi na cellim svete no newim no *7*
  • oficialn stránky

    ahoj... on je uplně bestovej... a jeho oficiální stránky... jayk3m.ic.cz
  • Jayk3M

    Ahoj, Jayka mám moc ráda a je upa dokonalej! Jestli se o něm chceš dozvědět víc, klikni na:
    www.zacefronvanessahudgens.blo g.cz
    *3*
  • božíííí

    on?uplně nejvíc dokonalej je uplné mega krásnej a ty jeho písničky?nejlepší poslouchám je od rána do večera.......zbožnuju ho !!!!!<333333333
  • lusicek

    Re: oN

    souhlas až na to že nesnášim ty pipky co říkaj že je to nejlepší kluk OK beru když snim někdo kecal na koncíku ale jinak ne jinak je to jen nejlepší raper a nejhezčí kluk
  • oN

    Milujuuuu on jeho songy ty nej:-)chci ho vidět na živooo můj sem..on nejlepší kluk co znám zbaštim hooo xD *14*
  • nikusatko3

    Mir3CZ3k

    ahojky...Mirek je sqelej raper a nejen to....je sním sranda.... někdy je sice depresivní , ale to neplatí u jeho přátel... fakt ho mám moc ráda a přirostl mi k srdci...<3 *14*
  • Re: On

    Je dokonalej ,krásnej,užasnej prostě ne nejkrásnější ....=) zamilovanost do něj!!! *14*
  • On

    *13* On muj ten nejky miluju ho klásnej luxusní božskej klásnoučkej sexy a wšechno další on uřasnej i jeho písničky a hlas žruuuuuuuu *15* *14* *14* *14* *14*
  • lusicek

    Re: Lowe

    Tak to bych se stebou možná hádala
  • Lowe

    je to nej kluk kterýho znám..xD....loweeeeeeeeee *14*
  • pulnoc140

    Re: Re: jayk3m

    No,ukazuje hodně svlj názor a za to ho i obdivuju,ale jinak má moc hezký písničky *4*
  • lusicek

    Re: The best

    Jo u všech ostatních to má obsah děvky, drogy, chlast a drahý hadry u něho ne proto se to taky nemůže zařazovat do normál rapu
  • lusicek

    Re: jayk3m

    Jo je to emo-rap takže něco jako rap a rap je něco jako hip-hop! Vlastně Jayk je jako s-core *3*
  • lusicek

    Re: Re: Hlasujte

    To je divný *7*
  • Re: Jayk3M

    On prostě je ten neej,muj oblibenej,a taky frajirek *14* *14* *14* *14* *14* miluju ho *14* *1* *1* *1* *1*
  • Krásnej

    On je dokonalej krásnej a všechno okolo ty jeho písničky umírám z nich ! on je pstě ten nejlepší plo mě ted ! ty jeho texty krásný ani nemám slov .... jeho písničky mi dycky zvednou náladu ! ptz ten jeho krásnje hlas ... on je originálni !!! Looooofff jůůůůůů Jayk3M!!!!Laduška x*
  • jijisek

    songy

    ahoj lidičky....schánim všechny songy v mp3 od Jayk3Ma...je prostě úúúúžasnej!!!:****....prosím kdo máte jakékoliv songy od něho posílejte na jijisek@seznam.cz...moc moc děkuji *14* *14* *4* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit