Přejít na výpis diskuzí

Jayk3M

OSOBNOST 13.3.2008 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jayk3m

    jayk3m:mno znám ho jen krátce ne realně ale přes příběhy jeho kamaráda.....vyprávěl mi o jeho příbězích....a taky mi ukazal jeho písničky....moc se mi líbí umí dobře zpívat...je takový jaký je nechce měnit svůj styl..pojmenoval si ho sám a má velkou naději že budou new hvězdou v tomhle státě.....ví o čem píše...o lásce píše mocky hezky...
  • edusaa

    Jayk3m

    Nóó..Tákže
    Jayk3m...Ráda Bych Zašla Na Koncert, ale Bydlím V Zašové Tákže JE tO Pěkně DAleko Do Nějakých Větších Měst A To Mě Štve, Protože Nemůžu Přijít Na Žádný Koncert ..a To Me Prostě Štve ..

    Prostě Jayk3m Je Nejlepší..!*14**14*
  • Upa nej

    Uplne nej ... uplne miluju jeho pisnicky.. a navic je ve stejnej den jako ja narozen :) *14*
  • mUcQQQ

    ahojík ráda bych někdy pokecala třeba přes icq...tak kdyžtak písni: 353798336 *5* *4* mUcQQQQQ *3*
  • a když

    a když už jsme u toho icq dáš mi taky icq? moje je dyštak 360-975-539 napiš:D *4*
  • juuu

    LoL *1* mira na osobnostech...tak to bych nikdy nečekala..Takže rozhodne fandim *15* ...zajimalo by me jestli stejnej jako driv než o nem vubec nekdo vedel *4*
  • Fáájn

    Jojo,tak Tobě moc fandím,Tvoje písničky sem si moc oblíbila a ty texty prostě nemají chybu,jen tak dál *14*
  • Je neeeeeeej

    Ty joo,Jayk3m je upa neeeeeeeeeeeeeej..Poslouchám všechny jeho písničky...jsou úžasný a on je taky pěknej *14* *4* *1*
  • dotaz pro Mirka

    hele Mirku a ty texty tě jentak napadaj nebo je tam i něco na skutečnosti? Třeba písnička 11:30,tam zpíváš o nešťastný lásce...máš teda něco na pravdivý bázi?dík jestli odpovíš... *4*
  • _________

    Tvoje pisničky sem oběvila nedavno a sou fakt krásný *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit