Přejít na výpis diskuzí

Jayk3M

OSOBNOST 13.3.2008 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nikusatko3

    Mir3CZ3k

    ahojky...Mirek je sqelej raper a nejen to....je sním sranda.... někdy je sice depresivní , ale to neplatí u jeho přátel... fakt ho mám moc ráda a přirostl mi k srdci...<3 *14*
  • On

    *13* On muj ten nejky miluju ho klásnej luxusní božskej klásnoučkej sexy a wšechno další on uřasnej i jeho písničky a hlas žruuuuuuuu *15* *14* *14* *14* *14*
    • Re: On

      Je dokonalej ,krásnej,užasnej prostě ne nejkrásnější ....=) zamilovanost do něj!!! *14*
  • Lowe

    je to nej kluk kterýho znám..xD....loweeeeeeeeee *14*
    • lusicek

      Re: Lowe

      Tak to bych se stebou možná hádala
  • Krásnej

    On je dokonalej krásnej a všechno okolo ty jeho písničky umírám z nich ! on je pstě ten nejlepší plo mě ted ! ty jeho texty krásný ani nemám slov .... jeho písničky mi dycky zvednou náladu ! ptz ten jeho krásnje hlas ... on je originálni !!! Looooofff jůůůůůů Jayk3M!!!!Laduška x*
  • jijisek

    songy

    ahoj lidičky....schánim všechny songy v mp3 od Jayk3Ma...je prostě úúúúžasnej!!!:****....prosím kdo máte jakékoliv songy od něho posílejte na jijisek@seznam.cz...moc moc děkuji *14* *14* *4* *15*
  • maltinqa

    MG...

    Ha on pstě nmejwíc..a newíte někdo jakej de**l dal na tuhlawní fotku tu hnusnou nakterýý wubec neni on??×((
  • mikinka

    jayk3m ma moc pekny pisniccky vdycky kdyz jsem smutna tak posloucham jeho pisne ale hlavne nej vic alanise a tvuj sen to jsou mrte pisne
  • <333

    Ten nejužasnější <333 Znát tě osobně tak jsem ten nejšťastnější člověk na světě O:-) Skvělý texty, skvělej hlas, skvělá hudba, skvělej a krásnej tyyy <33 *14*
  • lissa12

    ?!

    Je ktásnej je to ten nejkrásnější člověk na světě kterýho jsem kdy viděl MILUJU HOOOOO!!!:-* *14*
    • ?!

      No hezkej je ...pekne zpiva..ale nejkrasnejsi na cellim svete no newim no *7*
  • lissa12

    ?!

    Je ktásnej je to ten nejkrásnější člověk na světě kterýho jsem kdy viděl MILUJU HOOOOO!!!:-*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit