Přejít na výpis diskuzí

Jayk3M

OSOBNOST 13.3.2008 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • mlcte

    Treba to neni tvrdej a drsnej hoper nebo tak ale je videt ze ma svuj styl a neboji se projevit svuj nazor!! sou sracky ktery nedokazou napsat ani svoji vlastni vetu natoz pisen a svuj nazor!kdyz sem si poslechla pisen mala prodavacka zapalek bylo hned jasny ze ten kluk ma i svoji hlavu a to ma malo kterej mladej kluk! pripada mi docela simpatickej ale nejsem ta co bude silet nad jeho pohledem proto to nepisu to ne *3*ale zda se v poho...tak mlcte dik..
    • billinka.my.names

      Re: mlcte

      JJJJJJJJJJ přesně *14* je ÚÚÚÚŽASNÉÉÉÉÉJ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • Re: Re: mlcte

        Aspon nekdo dalsi kdo vi a chape o co mi slo *3* je suuper *1*
    • muskaaa3

      Re: mlcte

      omfg nebud najivni si coci chcesdozat tym mlcte ..zhe vso nem vsechno ..?!omg
      • Re: Re: mlcte

        je ti 14let..*13*az budes starsi dojde ti to ze ta holcina tim chtela rict ze kdyz uz nekdo bude chtit nadavat Mirovi tak atse zamysli sam nad sebou zamysli!!!ona mu tim dala kompliment! *5* ma nahodou zajimavej komentar a ne furt to vase O BOOZE ,JSI UZASNEJ A TAK... *4* *4*
  • maciik_xd

    :)

    no Jayk3m proste nema paru siroko daleko :).. strasne milujem jeho pesnicky :).. *14* *3* *14*
  • =o)

    Úplně nejwíc senzační==Jayk3m====
    Je nejlepší..úplně mooc---Jayk3m---
    Kluci jako on by se měli klonovat..Ne to ne stejně by to bylo k ničemu..Pstě je jedinej,je úžasnej a takovej už se nenarodí!!Kdyby si z něj aespon kluci vzali příklad....by bylo míň zlomenejch srdíček...Pstě sheš úžasnej a já tě děsně žeru...
    • muskaaa3

      Re: =o)

      v praze 16.12koncert mirka 1charakterivni koncer prijedne ja osobne jedu ..xPkdyz mne zavezou rodice..xD *3*
    • muskaaa3

      Re: =o)

      tezko rict vic by si je lamaly holky..;-) nebo nie..? *7*
  • evicqa

    hh

    heh to je ten kluk kterej má styl emo rap xD nebo sem to nkde dneska
    etla xD *1* *1*
  • Libovej

    No Toto xD Je božíí...Jk chováním tk songama...:o* Jaj:o* Sbaštila bych ho =D*
    • muskaaa3

      Re: Libovej

      hej ale Jayk3M se jmenuje Mirek Konecny narodil se 1990 a ne 1991 jak tu bylo napsany a neni Dj al Textar a zpevak aledobry ..xDjinac je zasne .. *14*
  • Jayk3M je nejlepší z nejlepších

    Jayk3m je úpa nejlepší...má úpa suprowí písničky...nádherný písničky,nádhernej kluk...mobil mám skoro plnej jeho písniček...plostě nejlepší...je úžasnej... *14* *14* *14*
    • Re: Jayk3M je nejlepší z nejlepších

      Ahojky prosím tě namáš tu písničku jak složil jen prpo svoje nejbližší..? *7* ..Nikde ji nemohu sehnat protože nevím jak se jmenuje jeho mamka..Tak kdyby jste to někdo náhodou měl nebo věděl jak se jmenuje jeho mamka tak mi písněte na mejlíka.. MikiE1994@seznam.cz kuju moc.. *14*
    • dazy

      Re: Jayk3M je nejlepší z nejlepších

      jojo *3* a teď ta jeho new pecka "Zastavte kritiku" je taky bomba *14*
      • kaciiik

        Re: Re: Jayk3M je nejlepší z nejlepších

        yop souhlasím *3* bomba song *14*
  • lula-lula

    Jayk3M je best!

    Jayk3M je fakt superovej týpek!! Ma nádherňoučký písničky který se poslouchj sami!!! *14* je prostě NEJ!!
    • Re: Jayk3M je best!

      Heeeej jako týpek nejvííc dyž sem poprví slyšela malá prodavačka zápalek rozbrečela sem se málem no a ošklivej taky zrovna neni *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit