Přejít na výpis diskuzí

Jayk3M

OSOBNOST 13.3.2008 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • referat

    ahoj nemate nekdo jeho delsi zivotopis???
    potrebovala bych to jako referat do hudebky...pls posilejte to na Bllack-angell@seznam.cz
    vsem moc dik...
  • _________

    Tvoje pisničky sem oběvila nedavno a sou fakt krásný *4*
  • dotaz pro Mirka

    hele Mirku a ty texty tě jentak napadaj nebo je tam i něco na skutečnosti? Třeba písnička 11:30,tam zpíváš o nešťastný lásce...máš teda něco na pravdivý bázi?dík jestli odpovíš... *4*
  • Je neeeeeeej

    Ty joo,Jayk3m je upa neeeeeeeeeeeeeej..Poslouchám všechny jeho písničky...jsou úžasný a on je taky pěknej *14* *4* *1*
  • Fáájn

    Jojo,tak Tobě moc fandím,Tvoje písničky sem si moc oblíbila a ty texty prostě nemají chybu,jen tak dál *14*
  • juuu

    LoL *1* mira na osobnostech...tak to bych nikdy nečekala..Takže rozhodne fandim *15* ...zajimalo by me jestli stejnej jako driv než o nem vubec nekdo vedel *4*
  • a když

    a když už jsme u toho icq dáš mi taky icq? moje je dyštak 360-975-539 napiš:D *4*
  • jo

    jo a myslim že by jsi měl pokračovat ve stylu oblíkání hip hop ten ti podle mýho sedí víc jak EMO.... hopeři jsou sexy:D *14*
  • cože?

    hej cože jako on je fakt hustej jo! jo fajn je pěknej ale holky necete se probrat z těch vašich keců? jo má férový songy jako alanis malá prodavačka zápalek atd... ale vaše komentííííky mi přídou hooodně vtipný ovšem nic proti němu přeju mu at se mu takový super songy skládaj dál... myslim že jsou fakt super *14* *3* *1* *8* *16*
  • mUcQQQ

    ahojík ráda bych někdy pokecala třeba přes icq...tak kdyžtak písni: 353798336 *5* *4* mUcQQQQQ *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit