Přejít na výpis diskuzí

Jayk3M

OSOBNOST 13.3.2008 
178 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Upa nej

    Uplne nej ... uplne miluju jeho pisnicky.. a navic je ve stejnej den jako ja narozen :) *14*
  • edusaa

    Jayk3m

    Nóó..Tákže
    Jayk3m...Ráda Bych Zašla Na Koncert, ale Bydlím V Zašové Tákže JE tO Pěkně DAleko Do Nějakých Větších Měst A To Mě Štve, Protože Nemůžu Přijít Na Žádný Koncert ..a To Me Prostě Štve ..

    Prostě Jayk3m Je Nejlepší..!*14**14*
  • JAYK3M

    *14* To JE můj NEj Kámoš ALe OpRaVdu ZnáM Ho 4 ROKY..... *8* *15*
  • jayk3m

    jayk3m:mno znám ho jen krátce ne realně ale přes příběhy jeho kamaráda.....vyprávěl mi o jeho příbězích....a taky mi ukazal jeho písničky....moc se mi líbí umí dobře zpívat...je takový jaký je nechce měnit svůj styl..pojmenoval si ho sám a má velkou naději že budou new hvězdou v tomhle státě.....ví o čem píše...o lásce píše mocky hezky...
  • Jayk3m

    *14* Jayk3m je uplně užasnej *14*
    Má krásný hlas,nezapomenutelné slova ví o čem píše a na nic si nehraje:) je prostě božíí *14* Libí se mi upně všechny pisničky *14* pomohly mi když mi bylo nejhuř:( Je to víjměčnej člověk *14* píše o srdce a to je nejlepší :)
    Strašně ho žerůů *14* Prostě je to totálně nejvíc dokonalej člověk *14*
  • senzaČní

    Má strašně skvělé texty a hezký hlas:)) V těch nejhorších chvílích si vždy pustím jayk3M a je mi líp:-P jeho holka by si ho měla vážit:))takových kluků už není moc://<<<Přeju hodně uspěchŮ!! *4*
  • JAyk3M

    *14*Hey, oUplne NeJWiTS MazeCký SoNgY oN Má...PrOstě NejLepŠí...MySlÍm, Že JakO JeDEN Z mÁla Lidí Ví O Čem ZpÍvá a NEdělÁ ze SeBe KdOvÍ co...JEn Tak DáL!!! *15* *15*
  • dík

    všem vám děkuju za pochvalu a hlavně děkuju těm, kteří se 16.12 dostavili na koncert. bylo to super. chválíte tu moje texty a hlas, ale nějaký text není tak těžké napsat. stačí jen mít myšlenku, nobo nějaký zážitek a dát do toho život.

    vzkaz pro jaa: jak mě dobře znáš. ani ja si někdy nejsem sebou tak jistej, ale vystihkla si to dobře. děkuju ti. taky tě miluju *4*
    • Re: dík

      Jayku já vím že ti pořád všichni jenom píšou zbožňuju tě atd.ale chtěla bych ti to říct že seš můj nejoblíbenější raper a ty texty sou na tom ze všeho nejlepší to by jen tak kdekdo nedokázel vymyslet.Jsi prostě originální a máš svůj styl *3*
  • marthinka

    Hlásek+textíky=Miluju ho!!

    Já prostě zbožňuju jeho texty, jeho hlas....je super a krásnej *14*
  • jaj

    ano je uzasnej ...hezkej...chytrej...vtipnej..mile j...citlivej...ma skveli texty i hlas...uz ste slyseli posnicku "řekni mi kdo jsem" ? mozna vas v ty piničce sklame...ale mysli to dobře...asi nikomu by se nelíbilo kdyby o něm mluvil někdo kdo ho nezná...já ho znám a proto můžu říct že je to skvělej kluk a ma srdce na pravém místě...nikdy bych ho za nikoho neviměnila...MT mirečku...jen je mi líto že jsem se nedostala na koncertík..tk příště snad jo..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit