Přejít na výpis diskuzí

Jayk3M

OSOBNOST 13.3.2008 
178 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jejda..xD

    Jejda tuto upe nejhezčí a njewíc klušina..xD jo je prostě v poho..xD xD
  • je

    porad jsem premyslela koho mi pripomina_uz vim byla jsem s nim na tabore *1* uz je to davno tehdy byl fajn_
  • faninka1991

    TENHLE KLUK JE VAZNE DOBREJ JE HODNE TALENTOVANEJ MA SUPER PISNICKY A JE ZE VSECH NEJ NEJ NEJ NEJ *3* *3* *3*
  • maltinqa

    Ouu

    Ahojky fšem fanouškuum..Lidiškyy 9.3. je Jayk3M w Prague ×)w klubu Jet wod 18:30 za 50 kč...noo docela good nee??tag doufam že se nás tam fanoušků sejde co nejvíc ×) a pořádně ho podpoříme ×) *14*
    • Re: Ouu

      A V PRAZE 8 *3*
  • ......

    Tadyten kluk je dost dobrej..!!Často ho poslouchám..:) je NEJ...!!:);) jeho písničky se mi dost líběj...!!:) ae štwe mě..:( že skoro nikdo o něm newí..:(;) Je to dost welkej talent..!!:)
  • maltinqa

    Brawo...

    Ahojky Lidíčky..prosím všechny fanoušky tohohle talentovanýho klučiny jestli by mi pomohli...Je wazne talentowanej a skoro nikde se o nem nepise...newadilo by mi mit jeho plakat..tak co kdyby sme fšichni fanoušci napsali třeba do brava..aby o něm nějakou tu informaci zweřejnily..;) *5*
    • zdenisek

      Re: Brawo...

      jo to bychom mohli. Tak tam písnem. Někdo si to může vzít na starost. Mohli bychom to udělat formou petice. Podpisy a zaslat do bravíčka že bychom chtěli ten plakát a nějakej článek. Dejte mi vědět když s tim pohnete
    • Re: Brawo...

      Ahojik melo bi se on nem psat on si to zaslouzíí jeho pisne jsouu upe nejvic se mi libii. a je to velkejj talent *14* *3*
  • je nej!

    Začala jsem ho poslouchat teprve od minulého týdne ae už teď je mým nej *14* jeho písničky nemají chybu *4* a navíc je tááák sladkej *14* co víc říct *1*
  • měním názor

    nedávno jsem byla v koprivnici na jeho koncerte a musim rict, ze mě hodne překvapilo jeho chování, prohodila jsem s ním pár slov a vážně jsem hleděla, jeho tracky se mi libí obzvlást nekteré jsou hodne chytlave ale vždy jsem si myslela že je to jeden z tech namyslenech raperu. V patek jsem vsak zmenila nazor je to fajn kluk jako kazdy jiny :) a novy mixtape se mu taky vydařil hlavně songy ONE OF US,ZASTAVTE KRITIKU,FALCON,NEPŘEČTENÝ DOPIS a nesmí se zapomenout ani na MALOU PRODAVAČKU ZÁPALEK :)
  • taaakze...

    jak zacit...tracky sou genialni..je videt ze si necim prosel. Takovy lidi ja obdivuju urcite to nemel v zivote jednoduchy a prave tim je jedinecnej ze neco dokazal..co dokazali dnesni radobi MC kteri rapuji o tom jak sukaji s kurvama jak chlastaji a jak huli a jak muzou mit holku kterou chcou a podobne..v tomhle je jayk3m jedinecnej mluvi o tvrde realite o tom ze nikdo neovlivni to, v jake rodine se narodi...proste respekt
  • tak je to

    Milovníci anglických zkratek by vyjádřili můj postoj k tomuto umělci asi takto-OMFG *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší