Přejít na výpis diskuzí

Jayk3M

OSOBNOST 13.3.2008 
178 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • linuska

    Pohádka

    Neví někdo s kým zpívá písničku Pohádka??
    • Re: Pohádka

      Pohádku zpívá s holkou která si říká Jamaica :-)
      • linuska

        Re: Re: Pohádka

        Moc děkuju
  • Jayk3M

    Jayk3M je prostě borec. Nikdy bych nevyměnila jeho Sngy za jiný. *3* *4* *14*
  • Jayk3M

    JAyk3M je nej je plorrste kafai je upe hustej byl jsem na jeho koncerte je fakt good
  • denny-hiphop

    Zboznujemm

    *14* waa fest milujemmm jayk3m pesnicky pomahaju mi ked ssaa citim na p.. *9* ..dufam ze bude est evela takych uzasnych pesniciek drzim vam palce *4* ..kišš
  • bellunqa

    LoWe

    Jayk3m...upe náádherný texty *14* a smutný *9* plostě kwááááááása *14*
  • Good

    je fakt super...upo mrtě mega ho žeru a ubec z nej nemuzu a ma super pisnicky kdyz a naci kluci se mu snazej vyrovnat ale nejde jim to pac je jen jeden a vic jich nebude pac nikdo se nikomu nevyrovna a uz ubec ne libi se mi ploste mocinky jeho styl a jeho texty ma tak trochu napodobny zivot az na neco no a musime ho podporid pac to stoji zato a nemuzeme to jen hodit za hlavu a nechat to plavat polovicka nasich kamosu ani nevi kdo to je a newiou o co Go a to pak je fakt divny kdyz je tak popularnia oni newi okoho de a nebo maj blbej styl muziky a newiou co je doblya myslim si ze mam urco plavdua ze nejsem jedina kdo sito mysli i moje segra a bracha ho zeroua dokonce i mamca a to je co rict!!!
    • maltinqa

      Re: Good

      No taG asi praWdu jakože nemáš..jako jo měli by sme ho MY FANOUŠCI podpořit..to jo ale ne rozhodně ho vnucoWat nekomu..kdo treba posloucha Metal nebo DnB...pste kazdej ma sWuj styl cWo se mu libi...a ja jakoze JAYK3M zeru..pste bez jeho pisnicek uz ani ranu..joo rekla sem o nem kamosum..ktery ho ted taky poslouchaj ..teda nektery..ale ty co se jim to nelibi do nej nenadaWaj jo i kdyz se takoWy najdou..ale at ma kazdej sWuj Wlastni styl ne..?! *9* *5*
      • Re: Re: Good

        jj máš pravdu__každej si má poslouchat co s emu líbí a ne určovat každýmu co by měli poslouchat...
  • super

    Jako ta pesnicka mala prodavacka zapalek mna doslova rozplakala...strasne nadherna pesnicka...si proste goood...na to ze mas 18 no proste fajne...super
  • jayk3m=o*<3

    enom o jeden den jQ já=))<3
    i lowe jayk3m jou=D<3
  • any-sek

    ...

    ty woeee...on se narodil 29.5......jk já *1* jenom jinej rok no *1*
  • marky.xd

    xD

    on je dokonalej!x) nemalá závislost na něm!xD *14*
    • katuscenka

      Re: xD

      lol on upe nejvííc hudba..reo kurvá to on není dokonalý on je upe neeeej dokonalý.....teda oupe nádhern ý....texty...lol nejvííc ve škole v hodině.... *14* *14* *14* *14* *14* *14* už dávno ne...'

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší