Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1069 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • souboj cti

    na souboj cti je nějak ve filmografii zapomenute. Mě osobně se velmi líbil....
  • van damme

    jean-claude van damme je ten nej herec taky je to super clovek ktereho bych moc rad poznal.dnes v praze byl na miss2010 je fajn ze taky zavital k nam do ceske republiky ale jeste lepsi by bylo ho videt v realu a podat si s nim ruku!je to muj idol.jean claude preji ti vse nej do zivota hlavne zdravi a dalsich 100let zivota ti preji od srdce *4*
  • Přání k narozeninám

    Vše nejlepší Jeane, si jednička ve svým oboru a tvoje filmy jsou nejlepší. Všecko nej a jen tak dál, přeji ti abys natočil ještě soustu dobrých filmů
  • Narodeniny

    Van Damme má dnes 49 rokov želám mu všetko najlepšie zaslúži si to.Páči sa mi napríklad v akčnom filme Levie srdce alebo Double Team. *3*
  • filmografie

    filmografie utrpela vetsi ztratu, a to: to nejlepsi z bojoveho umeni, prikaz k poprave, elita armady, az do smrti, pastyr *1*
  • fezoj205

    Van Dame

    Ludia zháňam film zo j.c.van damom o tom,ako bol niekde v púšti v obrovskom robote a bojoval s druhým tiež obrovským robotom boli tam aj tribúny zasklené lebo zem bola zamorená a ked spadol robot na tribúnu rozbil sklo a ludia akosi sa roztavili alebo tak viac si nepamätám.Videl som to asi pred viac ako 15 rokmi ked som bol v družine po škole dik. inak super herec obľúbený
    • Re: Van Dame

      myslim ze sa to vola universalny vojak skus to
    • Re: Van Dame

      cyborg
  • ufffffffffff

    no tak tohle je chlap jak má být *4* *4* *4* *4*
  • energer

    fanoušek

    Ahoj Jeane,jsi super herec a osobnost.Mne se líbí všechny tvoje filmy,ale závídím ti taky bych jednou chtěl mít tolik fanynek,jsi jednička tak jen tak dál *4*
  • silver.lida

    NEJ

    No není nádhernej ? *14*
  • Podpora JCVD

    Takze kedysi som ho nemusel, ba dokonca som ho neznasal. Dozvedel som sa, ze mal masaker v zivote : kokain, psychiatriu ap. Preto ho treba podporit. Prajem mu len to najlepsie, nech sa dari. Takych ludi, co nemaju sebavedomie, treba podporit, aby sa mali dobre, Taki, co maju neprimerane vysoke sebavedomie, ho treba okresat. Ako moje meno naznacuje, rad rypem a spravam sa ako v chlieve. Ale nebudem rypat do JCVD. Najdem si ja niekoho s neprimerane vysokym sebavedomim .... Kroch Kroch kroch

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit