Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1069 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Van Damme

    Jean Claude Van Damme je tiež veľmi dobrý v akčnom filme Teror vo vlaku z roku 2002. *4*
  • Ahoj

    Mám pocit, že filmografie utrpěla ztrátu o jeden film a to . DEATH WARRANT...zdravim all fandy !! :-ú
  • van damme

    Je to moj najlepší herec mám plnú izbu polepenú jeho plagátmi všetky jeho akčné filmy v ktorých hrá sú fajnové takýto herec akčných filmov už nikdy nebude jeden z najlepších je Jean Claude Van Damme.
  • Van Damme

    Jean Claude Van Damme sa mi najviac páči V Levom Srdci-Lionhearth je to moj najlepší akčný film od neho. *5*
  • Not

    Nemusím ho. *5*
    • barborkyo

      Re: Not

      ty si teda blbej vzdit je hezkej a svalnatej *15*
  • Narozeniny

    Dnes je Van Dammovi 48 let.Znám ho také z akčních filmů.Líbí se mi třeba film Kontraband.Přeju mu vše nejlepší!
  • JEAN CLAUDE VAN DAMME

    Van Dammovi želám všetko najlepšie je to super herec akčných filmov. *3* *3*
  • Van Damme

    Zhánam na dvd filmy Levie Srdce,Dvojitý Zásah,Niet úniku. *4*
    • JEAN CLAUDE VAN DAMME

      Vo Van Dammovi vidím svoj velký vzor uznávam ho od svojich 15 rokov mám skoro všetky jeho filmy na dvd.Takýto herci ako Van damme by memali ani zostarnúť lebo on má v sebe velký talent lúbia sa mi všetky akčné filmy kde hrá ako napríklad Dvojitý zásah a plno ostatných mám s ním aj velkú knižku kde sú od neho články jak vyrastal,cvičil a makal na sebe.Jean Claude Van Damme bude mojím vzorom idolom až do konca mojho života.
      • ondris96

        Re: JEAN CLAUDE VAN DAMME

        nevite nekdo kde sezenu jeho knizku nebo casak protoze je to muj najlepsi herec proste jeto muj idol diky
    • Re: Van Damme

      ahoj na tomto odkazu v sekci ankety můžete podpořit Van Damma je to anketa nejoblíbenější akční hrdina http://www.jcvd.wz.cz/ankety.html
  • Pacek

    nevite někdo kolik on meří? našel sem na internetu 181 175 a 173 nevim co je pravda ale jinak je to paradní herec
    • axel.foley

      Re: Pacek

      ahoj,odpovídám Ti na tvůj dotaz kolik JCVD měří,je to 173cm.přeji hezký den *3*
  • axel.foley

    velká hvězda

    Ahoj...myslím si,že jsem zkouknul většinu jeho filmů,po většinou hodnotím velice kladně,našlo by se pár filmečků,které mu nesedí,ale to je u všech herců...můj nejoblínenější film s ním je starší kousek:dvojitý zásah,do tohoto filmu jsem se tak zamiloval,že jsem v mých 6 letech začal chodit na karate,chtěl jsem být jako on,vypadat jako on,karate jsem dělal 10 let,ale neměl pro to asi to správné cítění,tak jsem toho nechal...Van Damme je stále můj idol,přál bych mu ještě mnoho úspěšných rolí a ať zůstane navždy mladý,je pro mě velká hvězda a moc ho obdivuji *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit