Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1069 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • VAN DAMME

    Jean je perfektný a najlepší v akčných filmoch Levie srdce a Dvojitý zásah. *4* *3* *3*
  • The Quest

    ještě hral ve filmu the quest
  • market.marek

    není úniku

    Taky je super film Není úniku...je to trochu romanticky...Je tam sladkej *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • silver.lida

      Re: není úniku

      On je kocour aji když zestárnul vidte?
  • barborkyo

    jean claude van damme

    jean claude van damme je muj nej.. nej.. herec mam ho rada od malicka libi se mi filmy lvi srdce gyborg kicboxer univerzalni vojak nektere filmy se k nemu moc nehodi ale jsem rada ze nejake filmy mam doma van damme je taky moc hezky a svalnaty je super *14* *14*
  • mrtěě

    este ma film Pastýř,jinak super herec *5* *5* *5* *5*
  • Van Damme

    Jean Claude Van Damme je moj vzor a idol.
  • Jean Claude Van Damme

    Van Damme je skvelý herec vela toho v živoťe dokázal jeho akčné filmy v ktorých hrá sú všetky dobré,rád si pozriem sním aj film JCVD. *5*
  • verca1989

    Filmografie

    A napadlo mě, do filmografie nic přidat nemůžu,že?Docela dost filmů jim tam chybí, nenašla jsem JCVD,Pastýř,Až do smrti,Elita armády,Replikant,Inferno,Kontraban d,Quest:Souboj cti,Smrtící zatykač,Krvavý sport,....docela dost ne?Když jde měnit životopis, tak ta filmografie by mohla být taky,kdyby chyběl jeden,dva tak mlčím ale tohle je dost...
    • Re: Filmografie

      setko to mam doma
  • verca1989

    Jean Claude

    Jean Claude patří k mým nejoblíbenějším hercům.Určitě má pár filmů, které mu zrovna nesednou, ale kdo nemá.Já osobně zbožňuju film Lví srdce, je to nejlepší film a má dost pěkný děj, já sama se přiznám, že jsem na konci brečela:) a po tom co jsem viděla JCVD, jsem se utvrdila v tom, že Jean Claude je prostě jednička.Doufám že nás do budoucna bude zásobovat dalšími fajn filmy. *3*
  • Van Damme

    Van Damme je užasný akční herec,už od ranných let ho hltám plnými doušky a jsem rád,že po dlouhé době půjde jeho film opět do kin.Jsem zvědavej na novinku J.C.V.D. ,která je hodnocená velmi kladně a hlavně Van Damme uvažuje o natočení Univerzálního vojáka 3,kde by se měl objevit i Dolph Lungren,nechme se překvapit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit