Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1068 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hihi mama ti je opica , proste jeho filmi nevidis ale hubujes takychto nechapem, ktory hovoria blbosti na nico comu vobec nerozumeju.
  • CVICENA OPICA, CVICENA OPICA, CVICENA OPICA a u mna to tak bude naveky Amen.
  • mama ti je opica ty fas. Jeho filmi si nevidel ale uteba je opica.... u mna si opica ty, decko blbe. a ludia o com to tu haluzite? tokio hote ? su to buzeranti ale aj tak by ste to mohli rozoberat inde nie na van dammeovich forach .
  • mama ti je opica ty fas. O com tocis ?? schwarzenegger seagal su tiez super a van damme tiez a ak sa ti nepaci chod do pice. Inak ludia o com tu haluzite ??? tokio hotel ??? je to particka buzikov ale aj tak by ste to mohli rozoberat inde nie na van dammeovich forach.
  • Opica

    U mna je to cvicena opica. jeho filmy som nevidel a ani ich nechcem vidiet. uznavam iba 4. klasickych akcnych hercov : 1. A. Schwarzenegger 2. S. Stallone 3. B. Willis 4. S. Seagal Opakujem : je to CVICENA OPICA
  • Jean-Claude van damme

    mám rád jeho filmy!!!!! *1*
  • Jsem jeho fanda

    Učím se karate už celkem 4 roky od mích 14-ti let, sleduji jeho filmy už 10 let a je můj vzor. chtěl bych umět to co umí on . Chci s ním někdy pokecat.
  • tak to je alespoň kluk takoví kdyby byli všichni většina holkám se líbí kluci typu tokio hotel a málo která jede třeba po van damovi... no holky v těch vkusů by jste se měly o hodně teda zlepšit...takovejch kluků není na světě hodně tak si holky pospěšte ať vám ostatní holky ty nejlepší kluky nevyžerou no nebyla by to škoda???? *13*
  • van damme

    zboznuju ho a jeho filmy *14* fuuj Tokio Hotel,zvracim.Van damme je peknej chlap *14*
  • Soundtrack

    Nevíte nekdo kde bych mohl stahnou soundtrack na Kickboxera?Hledal jsem ho uz vsude a nikde nic, tak mi pls poradte jestli o necem vite.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit