Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1067 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • K POMILOVÁNÍ

    TAK TOMUTO ŘÍKÁM ASPOŇ KLUK A NÉ JAK TI Z TOKIO HOLET...
  • Monaco Forever

    Zdravim. Chcem vam povedat, ze som si zohnal Van Damme-ov film Monaco Forever a chcem vam povedat teda , ze som videl ,ze mnohy z vas to chceli zohnat ale chcem vam povedat , ze sa to neoplati.... Preco ? - lebo to je cele po francuzky , Van Damme v tom hra asi 3 minuty ako ide v aute a nesie nejakeho chlapika a chita mu nohu vkuse potom vystupia zacne ho kopat pred hlavu potom ten chlapik utecie a Van Damme odide tolko v tom hra.Kvalita filmu je absolutne hrozna su v tom titulky anglicke ktore sa zial koli kvalite citat nedaju take su rozmazane a cely film nema ani hlavu ani pätu proste je to blbost . A chcem vam povedat , ze timto ani najmenej neurazam Van Damme-a lebo ho mam strasne rad aj jeho filmi je to moj naj herec tak aby ste tento prispevok nechapali zle.Ide len o to , ze aj ja som velmi chcel mat Monaco Forever a bol som velmi zvedavi co je to ale ked som si to stiahol tak som sa veelmi sklamal tak nechcem aby ste sa sklamali aj vy.Ale aj tak Van Damme je best *3*
  • není co dodat

    je prostě báječnej je to krasavac že jo *14* *14*
  • tomi lee

    a videl si ho uz ?
  • van damme ma novy film Elita Armady ten film ma skoro 2.hodiny presne 110.minut´!!!! *5*
  • Van Damme

    ano to mas pravdu nie je to to iste a tiez mas pravdu ze Van Damme ukaze zase to v com je najlepsi a co mu najviac sedi.
  • kumite nie je krvavy sport 2!!! su to dva rozlicne filmy ktore van damme bude natavat!!!!jedine co maju spolocne tak ze van damme ukaze zase svoje fascinujuce kopacky!!!!!!!
  • Nazdar ak myslis LIONHEART tak sa urcite da niekde vypozicat takisto sa da stihanut z netu cez MORPHEUS a bol aj pred par dnami na JOJ a urcite este pojde v telke.
  • van damme to je borec nejlepší herec co kdy byl. Opravdovy machr
  • Film

    Ahoj.Nevíte kde bych sehnal film s Vadamem ,Leon

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit