Přejít na výpis diskuzí

Jean-Claude Van Damme

OSOBNOST 31.12.2006 
1069 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • van damme

    zalogovat mam na mysli-musis se na ten web prihlasit, udelas si nick a jeste neco musis vyplnit a email. adresu. Pak mas pristup k tem videim a muzes na diskuzi a tak. Je to tam myslim pod Log in:
  • Ulicka Barbaru ten film by som si aj ja rat pozral tak isto ako monako foverer!!!!
  • NO RETREAT NO SURRENDER je najlepsie ked van damm sa byje na konci toho filmu inak je to picovina keby tam nehral van damme ta si to ani nepozrem perfektne tam kope ved ked v tedy mal 24 a pol roka,vtedy bol este mlady no teraz uz sice starne ale aj tak patri mezdi 1.notkou....
  • Van Damme je najlepsi vo vsetkom *3* *3* *3*
  • I'm very glad 'cause I see that I have a lot of admirers THANK YOU Jean Claude Van Damme.
  • mama ti je opica ty fas. Jeho filmi si nevidel ale uteba je opica.... u mna si opica ty, decko blbe. a ludia o com to tu haluzite? tokio hote ? su to buzeranti ale aj tak by ste to mohli rozoberat inde nie na van dammeovich forach .
  • je najlepsi

    je to najlepsi bojovnik,telom aj myslou.Dokazal sa prebojovat v Amerike , sam sa spoliehal na seba a dokazal to.Nepozna nemozne.
  • Je pravda ze filmy ma onieco horsie ale do roku 2001 mal este tak vazne kvalitne filmy som dlhorocny fanusik v daka nemu som zacal ucit karate a cvicit tak je to taky fylmovy simbol ale prial soma si ho niekedy stretnut a splnilo sa v roku 2012 mam snim fotku a podpys co som velmy rad kazdy si musi ist za vlastnim cielom
  • Second in Comand

    Second in Comand ma vyjit na dvd behem kvetna, J.C ted nataci film The Tower a pak ma hrat s Alainem Delonem v dalsim Asterixovi,no a pak snad konecne v Blood Sport 2 *10* . Kumite ma jen podobny scenar jako BS2, nejedna se o stejny film a ani jeden nebyl jeste natocen
  • jaky auto mas

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit