Přejít na výpis diskuzí

Jean-Paul Belmondo

OSOBNOST 31.12.2006 
119 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • správnej chlap jak má být,všechny jeho filmy měli perfektní děj narozdíl od těch dnešních made in USA....
  • scifi

    Poslední chlap
  • Jestli o někom z herců můžu říct že se se mi nikdy neokouká,je to on!Vždycky mě pobavil a i jako roztomilej dědula nic ze svého charisma neztratil.Držim mu palce.
  • Nejlepší komik a nejcharakterkstičtější herec šech dob,který se nikdy nenechal doubovat.Neviděl jsem s ním film, který by neměl oritinalitu a kde člověk byl napnut od začátku do konce. Přitom hraje obykle kladné hrdiny,ale ne absolutně v deksdentním sociálním měřítku. Rovněž originální filmový projev, dosud ani nenapodobený. Je škoda, že je již natolik starý, že mládež ho nepozná z novýh nápadů, které jsou rovněž v každém jeho filmu.Krampol mu jednou řeko:mistře, já V'ás znám já Vás dobuji, načež on na to - já Vás neznám dosud jsem nedoboval ani jeden Vás film.
    • Re:

      Krampol-proti panu Belmondovi-je pouze Němá tvář.Nedovedu si představit,že by pan Belmondo někoho jenom daboval a pak si dodělával maturitu s nějakým českým bulvárním časopisem.Trapné.J.P.B.-nikdy nezklamal a nešel pod svoji úroveň,navzdory věku.Klobouk (a stetson) dolů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit